ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.02.2018 | 13:50

Кропивницькі школярі поїдуть на міжнародний фестиваль у Францію

Кропивницькі школярі поїдуть на міжнародний фестиваль у Францію

Кропивницька спеціалізована школа № 6 не здобула перемогу в українсько-фінському експерименті, однак, попри це продовжує змінюватися. Про це зазначила директорка навчального закладу Надія Кравченко у коментарі РК.

«Наша школа активно співпрацює з «EdCamp Ukraine». Зокрема, третій рік  на базі школи № 6 проходить (не)конференція «EdCamp» всеукраїнського рівня для вчителівУ рамках заходу учасникам задають певну тему, виступають вчителі та спікери. У процесі (не)конференції ми ділимося новими методиками викладання. З цього навчального року почали активно працювати з викладання медіаграмотності, оскільки ця тема актуальна для вчителів, батьків і, звичайно, учнів. Також беремо участь у всеукраїнському проекті «Демократична школа» організовуємо навчально-освітню діяльність для розвитку знань учнів з прав людини, дитини і громадянської компетентності. Зараз активно працює гурток з робототехніки, вихованці якого двічі їздили на змагання у Київ. Наш навчальний заклад активно співпрацює із міжнародними організаціями.  Цього року у березні наші школярі їдуть у Францію на міжнародний фестиваль. А протягом тижня на базі нашої школи працюватиме викладач із Франції, який на канікулах викладатиме дітям французьку мову», - зазначила Надія Кравченко.

Щодо участі в українсько-фінському експерименті, то Надія Кравченко планує поїхати до переможців  - Трудолюбівської ЗОШ  в Полтавській області.

«Нас, як півфіналістів, запросили подивитися на роботу фінських колег і за бажанням впроваджувати зміни викладання у навчальних закладах. На цей конкурс подавалося більше 600 шкіл з усієї України, у півфінал  вийшли чотири школи: три міські і одна сільська. Ми так зрозуміли, що у сільській школі буде найбільш видно роботу фінських спеціалістів, адже навчальний заклад  компактніший і менше учнів», - підкреслила очільниця школи № 6.
284 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.