ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
17.05.2018 | 12:40

Кропивницькі рятувальники прийшли на роботу у вишиванках. ФОТО

Кропивницькі рятувальники прийшли на роботу у вишиванках. ФОТО

Сьогодні, 17 травня, оголосили день патрiотичного дрес-коду, тому працiвники Управлiння ДСНС Кіровоградської області прийшли на свої робочi мiсця у гарних вишиванках, жiнки – з квiтами у волоссi. Про це повідомляє прес-служба У ДСНС в областi.

На територiї адмiнiстративного корпусу лунали пiснi. Працiвники також привели своїх дiтей у традицiйному українському вбраннi й у результатi святкової фотосесiї прес-служба Управлiння створила зворушливий фотопроект «Вишиванка єднає серця». 

«Одягнiмо, друже, вишиванку!» та було змонтовано тематичний ролик. Крiм того, була запрошена майстриня народного промислу. Вона вчила усiх охочих секретам народної традицiйної вишивки. Проте святковi заходи не завадили належному виконанню службових обов’язкiв. Вiдбулась оперативна нарада пiд керiвництвом Вiталiя Миронюка та керiвного складу Управлiння, яка вiдрiзнялась вiд звичної тим, що усi присутнi були одягненi вiдповiдно до дрес-коду – у вишиванки.

276 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.