ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
17.07.2017 | 12:38

Кропивницька «Росинка» повернулася з гастролей у Берлiнi. ФОТО

Кропивницька «Росинка» повернулася з гастролей у Берлiнi. ФОТО

З 2 по 10 липня вихованцi народного художнього колективу хореографiчного ансамблю «Росинка» Кiровоградського обласного ЦДЮТ взяли участь у Мiжнародному танцювальному фестивалi «Dance with Friends» (Нiмеччина). Так у Берлiн продемонструвати свої таланти i заодно популяризувати нацiональну культуру своєї країни приїхали колективи iз Нiмеччини та Польщi. Україну ж представила середня група «Росинки» (художнiй керiвник – заслужений працiвник культури України, кавалер ордену княгинi Ольги III ступеня, вiдмiнник освiти України Галина Чайковська).

Про це повiдомили у прес-службi обласного центру дитячої та юнацької творчостi.

Програма фестивалю була дуже насиченою i надзвичайно цiкавою. «Росинка» виступала на багатьох сценах у Берлiнi та Мюнхенi, щоразу вражаючи закордонних глядачiв хореографiчною майстернiстю та художньою довершенiстю кожного танцю. А найбiльше нiмцям до душi прийшлися «Гопак», «На Iвана нiчка мала» i ,звичайно,  «Нiмецька полька» у виконаннi українських дiтей. Iз захопленням глядачi спостерiгали за нашими спритними хлопцями, що майстерно виконували трюки та милувалися щирими посмiшками наших красунь-дiвчат, вiд душi плескали та радiли яскравим концертним дiйствам, якi вiдбувалися в рамках фестивалю .

Органiзатори фестивалю добре подбали про те, щоб пiд час лiтнiх канiкул окрiм виступiв дiти мали час i на вiдпочинок. А також про те, щоб цей вiдпочинок був веселим та незабутнiм. Екскурсiї Берлiном, до неймовiрного Сан-Сусi у Потсдамi, феєричнi шоу у Фiльмпарку, подорожi на катерi, шопiнг, вечiрка у басейнi, барбекю, майстер-класи та дискотеки. Багато нових друзiв i чимало цiкавих iдей для наступних постановок – вихованцi та педагоги «Росинки» в захватi вiд цих гастролей.

Також окрiм участi у фестивалi та активного вiдпочинку вихованцi «Росинки» встигли виступити з двома благодiйними концертами. Цього разу глядачами хореографiчного ансамблю були старенькi з «Будинку сеньйорiв», якi дуже дякували дiтям та педагогам за подароване свято. 

322 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.