ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.04.2019 | 17:04

Кропивничан запрошують взяти участь у круглому столі, присвяченому Дню пам’яток історії та культури

 Кропивничан запрошують взяти участь у круглому столі, присвяченому Дню пам’яток історії та культури

Управління містобудування та архітектури запрошує пам’яткоохоронців, краєзнавців, археологів, архітекторів, істориків, працівників музейних та архівних установ, а також небайдужих містян на засідання круглого столу “Моє місто”, яке відбудеться у міській раді Кропивницького 18 квітня 2019 року.

Круглий стіл проводиться з нагоди відзначення в Україні Дня пам’яток історії та культури і Міжнародного дня пам’яток і визначних місць.

Учасники та гості круглого столу перед початком заходу зможуть переглянути експозиції виставок “Місто Якова Паученка” та “Принади фасадної пластики міста над Інгулом”, створені КЗ “Художньо-меморіальний музей О.О. Осмьоркіна”.

Доповідати на засіданні круглого столу запросили Андрія Надєждіна, Олену Смотренко, Раїсу Ковальову, Максима Сінченка, Валентину Собчук, Олександра Полячка та Олександра Сухенка. Фахівці презентують власні тематичні дослідження культурної спадщини обласного центру.

Початок о 14.00 (кім. № 215).

140 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.