ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.07.2018 | 18:06

Кропивничан запрошують на Сорочинський ярмарок

Кропивничан запрошують на Сорочинський ярмарок

Національний Сорочинський ярмарок – це найбільший в Україні і найвідоміший за її межами ярмарково–виставковий захід. Його унікальність полягає у тому, що він зберігся з XVIII століття до наших днів. Проводиться традиційно один раз на рік у передостанній тиждень серпня, на ярмарковій площі в 16,2 га під відкритим небом у центрі села Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області. 

Про це ідеться на сайті міськради Кропивницького.

Щороку участь у ярмарку беруть понад тисячу підприємств, приватних підприємців, майстрів народних промислів, закладів громадського харчування та розваг. На п'яти сценах свою майстерність демонструють учасники мистецьких колективів музичної, пісенної і танцювальної народної творчості, а ввечері проходять концерти зірок української естради та запальні дискотеки. Серед понад півмільйона людей, які відвідують ярмарок, до 30 делегацій із країн близького та далекого зарубіжжя, представники дипломатичних місій.

Кропивничан також запрошують відвідати Національний Сорочинський ярмарок, який проходитиме з 21 до 26 серпня  в селі Великі Сорочинці Полтавської області.

Деталі на сайті : www.yаrmаrok.in.uа[email protected]

Тел. (0532) 50-82-11, 50-82-12

Фото: http://poltаvа.sq.com.uа

907 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.