ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.01.2019 | 11:39

Кропивничан запрошують на навчання до Одеси

Кропивничан запрошують на навчання до Одеси

14 січня нинішнього року на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості стартує навчання за професією «кухар». Курс триватиме 6 місяців. Про це РК повідомила начальниця відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості Вікторія Бернікова.

Відповідно до навчального плану майбутні кухарі повинні засвоїти технологію приготування усіх видів страв та кулінарних виробів, особливості приготування національних, фірмових страв та страв іноземних кухонь, правила оформлення та подачі порційних страв, приготування різних видів тіста та виробів з нього, ознаки якості харчових продуктів, умови, строки зберігання та реалізації сирої та готової продукції, санітарно-гігієнічні правила зберігання продуктів, дотримання правил охорони праці.

Станом на 11 січня, актуальними на Кіровоградщині є 18 вакансій для кухарів. Заробітна плата у зазначених вакансіях від 4173 грн до 7500 грн.

Умовами до направлення на навчання є:

·  повна загальна середня або професійно-технічна освіта;

·  повноліття (не менше 18 років);

·  медична довідка з допуском до професії.

Якщо когось зацікавила можливість навчання в Одесі, за більш детальною інформацією про професію слід звертатися до центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості


157 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.