ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.07.2017 | 13:01

Кращі випускники льотної академії пройшли відбір на роботу у МАУ

Кращі випускники льотної академії пройшли відбір на роботу у МАУ

Кожен курсант академiї мрiє стати пiлотом, та ще й такої потужної нацiональної компанiї, як Мiжнароднi авiалiнiї України. До реалiзацiї цiєї мрiї крок за кроком впритул наблизилися 6 кращих випускникiв 5-го курсу Кiровоградської льотної академiї НАУ.

Євгенiй Свиридов, Iван Афанасьєв, Євгенiй Маляр, Святослав Пелих, Дмитро Гордєйко, Андрiй Ащаулов завдяки спiвпрацi компанiї МАУ та академiї останнiй рiк навчання називають найбiльш яскравим та насиченим. А початком вiдлiку нового часу для них стало 1 лютого 2017 року, коли компанiя МАУ запропонувала їм взяти участь у обзерверських польотах. Умови участi – бажання курсанта п’ятикурсника, знання англiйської мови та наявнiсть закордонного паспорту. Це своєрiдна виробнича практика для майбутнього пiлота, коли вiн стає членом екiпажа, проходить всi iнструктажi, разом з дiючими пiлотами готує лiтак до злету, виконує рейс, знаходячись у кабiнi разом з пiлотами та уважно спостерiгаючи за всiма їхнiми дiями. 

«Це була дуже гарна можливiсть задати запитання, якi нас цiкавили практикуючим пiлотам, вiдпрацювати весь процес виконання рейсу вiд початку до кiнця в реальних умовах», - дiляться враженнями хлопцi. Крiм того, кожен з хлопцiв мав нагоду вiдвiдати по два гарних європейських мiста: Франкфурт, Цюрiх, Єреван, Париж, Мiлан, Рим, Барселона, Дюссельдорф, Брюссель. «Якщо б нам рiк тому сказали, що все це вiдбуватиметься з нами – ми б не повiрили», - зiзнаються випускники.

Далi усiм курсантам, що отримують професiю пiлота запропонували пройти навчальнi модулi за спецiальною програмою, розробленою фахiвцями академiї за вимогами та стандартами МАУ. Бажаючих вивчити 4 модулi англiйською мовою та скласти iспити виявилося понад 100 курсантiв вiд другого до п’ятого курсу. Проте до фiнiшу навчання дiйшли лише 43. Пiсля складання iспитiв, де, до речi, були й представники МАУ, усi претенденти перебували у майже мiсячному очiкуваннi. А потiм, найкращi отримали телефонний дзвiнок з МАУ iз запрошенням на спiвбесiду.

Знов очiкування… Та днями Євгенiй Свиридов, Iван Афанасьєв, Євгенiй Маляр, Святослав Пелих, Дмитро Гордєйко, Андрiй Ащаулов отримали звiстку, що по завершеннi первинної льотної пiдготовки, яку випускники проходять зараз у академiї, їх очiкують для працевлаштування у МАУ.

Коли хлопцi розповiдали цi iсторiю, їх очi свiтилися щастям. Бiльше нiж вони радiють їхнiм успiхам, хiба що начальник академiї Сергiй Недiлько та куратори проекту “Хочу Бути Пiлотом” Олександр Коновалов та Микола Живицький. Вони чимало зусиль доклали до реалiзацiї проекту, а зараз працюють над його продовженням,  адже сьогоднi українська та свiтова авiацiя як нiколи потребує пiлотiв, а курсанти академiї  мрiють про польоти. А коли iнтереси двох зацiкавлених сторiн збiгаються, то варто чекати найоптимiстичнiшого продовження спiльної iсторiї Льотної академiї та української авiацiї!


Олена Ковальова 

1017 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.