ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Корупція – народжується чи здохне на вилах?!

Зазвичай правоохоронні органи після затримання працівників різних структур, їх посередників та співучасників при отриманні хабара або злочинах не розголошують прізвища та ім’я осіб. Саме через це багато хабарників та посередників так і залишаються невідомими для суспільства.

У розпорядженні громадської організації є інформація про осіб, яких нещодавно затримали у Кропивницькому.

Сьогодні, хочемо познайомити вас з однією такою людиною, щоб у майбутньому суспільство знало «whoiswho».

Денис Любімов – член Радикальної партії Ляшка, екс-кандидат до Кіровоградської районної ради на місцевих виборах 2015 року, був посередником у передачі хабара.

До того ж, Любімов один з найкращих друзів депутата Кропивницької міської ради від РПЛ Рафаеля Санасаряна.

Нагадаємо, що 22 червня 2016 року співробітники СБУ спільно з військовою прокуратурою Кіровоградського гарнізону та співробітниками Управління захисту економіки Кіровоградської області Департаменту захисту економіки Національної поліції України під час одержання частини неправомірної вигоди в розмірі 20 тис. грн затримано заступника військового комісара з територіальної оборони Кіровоградського міського військового комісаріату майора Олександра Корженка та його посередника громадянина Дениса Любімова.

Майор Корженко, маючи повноваження, через свого кума Любімова вимагав від мешканця Кіровограда 40 000 гривень за ухилення від призову на строкову службу у Збройних Силах України.

Під час проведених обшуків та огляду місця події у майора та його спільника вилучені отримані ними від призовника кошти.

Слідством було зібрано достатньо доказів для підозри Дениса Любімова у вчиненні кримінального правопорушення за попередньою правовою кваліфікацією за ч. 5 ст.27 (співучасник)та ч. 3 ст.368 КК України (зловживання впливом).

За власною інформацією, Денис Любімов визнав свою провину та підписав угоду зі слідством військової прокуратури.

Окрім цього встановлено, що кошти передавали частинами. Найбільшу суму 25 тис. грн. Денис Любімов отримав у магазині електроніки «Євротехінка», що знаходиться по просп. Правди, 11/31. Як усім відомо мережа магазинів «Євротехніка» у Кропивницькому належить кращому товаришу Любімова – Санасаряну.

Чому саме в магазині свого друга отримував кошти писати не будемо, здогадаєтеся самі. 

Жодної політики – лише факти. Місцеві радикали замовчують про цей ганебний факт свого однопартійця. Натомість приймальню партії і далі прикрашає вивіска «корупція здохне на вилах» 

На завершення хочеться сказати, що одягнена вишиванка і правильно підібрані політичні гасла - не завжди говорять про порядність людини та її добрі наміри! 

2191 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.