ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

БІЗНЕС ТА ОФШОРИ КОРУПЦІОНЕРА ВОРОПАЄВА

БІЗНЕС ТА ОФШОРИ КОРУПЦІОНЕРА ВОРОПАЄВА

Ви колись задумувалися над питанням, чому чиновникам заборонено займатися бізнесом? Звідки беруться офшори? Та, чому на Кіровоградщині дороги місцевого значення останнім часом перетворюються на руїни? Виявляєтьс, відповісти на ці 3 питання нам може допомогти НАЧАЛЬНИЧОК із Кіровоградської ОДА Олександр Володимирович ВОРОПАЄВ і пошукова система Google.


Жив собі та не тужив такий собі професійний НАЧАЛЬНИЧОК Воропаєв. Як і кожен ЧИНОВНИЧОК йдучи на посаду НАЧАЛЬНИЧКА він мав заповнювати електронну декларацію. Правила зараз такі. Ну і понаписував у ній для пеуважних перевіряльників автомобілі марок "МОСКВИЧ" та "ЖИГУЛІ". Злиень, що й там казати. А от фірмочки свої чи то посоромився зазначати, чи то вирішив, що ніхто не помітить. Ну не можна ж за законом ЧИНОВНИЧКАМ володіти бізнесом.

Все було шито-крито у ВОРОПАЄВА, працював собі НАЧАЛЬНИЧКОМ управління по УТРИМАННЮ ДОРІГ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ МІСЦЕОГО ЗНАЧЕННЯ. Одну з фірмочок навіть перереєстрував на загадкового громадянина Швейцарії, щоб подалі кінці приховати.


Керував дорогами ВОРОПАЄВ, утримував їх. та й докерувався, що кошти всі пішли в офшори, а шляхи на Кіровогращині почали нагадувати прифронтову зону. Звичайно, трохи кинув бізнесменів і державу на гроші. І піла тяганина. СУДИ, пересуди, ПЕРЕВІРКИ.

Ще й ФОП у ВОРОПАЄВА знайшовся, про нього НАЧАЛЬНИЧОК геть не згадував. А тільки Google до цих пір знає і пам'ятає. Тому, все таємне, рано чи пізно стає загальновідомим. Значить, ти читачу, вже зрозумів, що саме на Google погорів КОРУПЦІОНЕР ВОРОПАЄВ, який тихенько виводив на свої фірмочки з бюджету гроші та переводив їх у ОФШОРИ


370 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.