ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
04.09.2017 | 09:14

Коротко про найближчі плани КМР від секретаря міської ради

Коротко про найближчі плани КМР від секретаря міської ради

Провести сесію, працювати за графіком, звітувати – головні завдання депутатського корпусу на новий осінньо-зимовий період.

Більше читайте в невеликій розмові «РК» з секретарем міської ради Кропивницького Андрієм Табаловим.

Андрію Олександровичу, розкажіть про те, що вдалося за літо зробити міській раді й про найближчі плани.

-  Стосовно літа, то міська рада не відпочивала, ми не народні депутати – влітку місто теж живе. Ми зробили чимало роботи, особливо у сфері ЖКГ. Зрозуміло, що не все ідеально, адже не всі підрядники, яких обирає система «Прозоро» є добросовісними. І поки ці недоліки існують нам доводиться, витрачати вдвічі більше часу на повторні тендери. Крім цього, ми готувались до початку навчального року, розпочали підготовчі роботи до опалювального сезону… А найближчі плани – провести 4 вересня дев’яте засідання сесії міської ради. Влітку ми не встигли розглянути усі питання порядку денного, хоч і було чотири засідання. То не всі депутати є, то розгляд окремих питань затягується. Але в тому, що сесія все ж відбувається вже є великий позитив. Я вже говорив раніше, і знову наполягатиму на тому, щоб міська рада дотримувалась затвердженого на 2017 рік графіку роботи. Так буде зручно і громадськості, і депутатам. Ми спланували роботу міськради, визначили дати проведення депутатських днів, громадських слухань, сесій. Досі у нас не виходило дотримуватись цього графіку через політичні амбіції деяких партій. Тому я пропонуватиму і готуватиму депутатів до того, щоб у 2018 році громада мала можливість спостерігати за плановою і злагодженою роботою міської ради. А поки хочеться, щоб депутати працювали більш ефективно і за одне засідання ми встигали розглядати усі заплановані питання.

Від чого чи від кого залежить ефективність роботи депутатського корпусу в подальшому?

-  В першу чергу, на це впливає те, що відбувається у стінах Верховної Ради. Я не виключаю, що «зверху» спускатимуть вказівки певним політичним партіям займатися різними популістичними речами. Це завжди вносило деструктив у роботу міської ради, але сподіваюсь на краще, і разом з міським головою докладемо усіх зусиль, аби той конструктив, якого ми на сьогодні досягли, зберігався й надалі.

Міська рада планує звітувати про виконану роботу?

-  Обов’язково. Звітувати буде кожне управління, кожен заступник міського голови, голови постійних депутатських комісій. Крім цього, я підніматиму питання про звітування депутатів перед своїми виборцями. Усі мають прозвітувати у четвертому кварталі 2017 року. Це нормальна практика, що підтверджує прозорість роботи і вимагає постійної відповідальності і від міської ради, і від депутатів.

Які важливі питання розглядатимуться на найближчому засідання сесії?

-   Всі питання важливі. Серед запланованих раніше – перерозподіл державної субвенції, присвоєння звання почесного громадянина міста, земельні питання.

1028 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.