ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.02.2018 | 11:25

Комунальний автопарк Кропивницького поповнився сучасною спецiалiзованою технiкою. ФОТО

Комунальний автопарк Кропивницького поповнився сучасною спецiалiзованою технiкою. ФОТО

Вчора, 12 лютого, у Кропивницькому на площi перед мiською радою вiдбулася презентацiя спецiальної комунальної технiки, придбаної для головного управлiння житлово-комунального господарства та комунального пiдприємства “Унiверсал-2005”. Про це йдеться на сайті міської ради міста Кропивницького.

За словами керiвника головного управлiння ЖКГ Вiктора Кухаренка, всього за 2017 рiк за бюджетнi кошти придбали 7 одиниць технiки на загальну суму 15, 931 мiльйона гривень. Головне управлiння житлово-комунального господарства мiської ради придбало 3 трактори МТЗ-82.1 та комплектуючi до них на суму 1, 800 мiльйона гривень. Цi трактори заступник мiського голови Олександр Мосiн запропонував вiддати на баланс мiськiй аварiйно-диспетчерськiй службi для розчищення територiй, якi пiдконтрольнi мiським ЖЕО.

Автопарк КП “Унiверсал-2005” поповнився пiдмiтально-прибиральною машиною "ГЛОБУС", смiттєвозом iз заднiм навантаженням СБМ-304/1 на базi автомобiля МАЗ, трактором МТЗ- 82.1 та автобусом “Рута” для перевезення працiвникiв пiдприємства на робочi мiсця. Вся технiка була закуплена через електронну систему закупiвель “ProZorro”.

Так, кожен трактор має щiтку для пiдмiтання вулиць у лiтнiй перiод та вiдвал для вiдгортання снiгу з дорiг взимку. «Глобус» - унiверсальна машина, розрахована на прибирання дорiг у будь-який сезон, оскiльки здатна не тiльки мити дороги i пилососити смiття влiтку, а й прибирати снiговi замети та розчищати кригу пiд час зимової негоди”, - зазначив міський голова Андрій Райкович.

300 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.