ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Кому потрібні такі матеріали та на чиє замовлення працює журналіст?

Кому потрібні такі матеріали  та на чиє замовлення працює журналіст?

 

На сайті «Україна-центр» за 15 грудня 2017 року розміщено матеріал «Екс-керівник Держгеокадастру Кіровоградщини хоче повернутись на посаду – АТОвці проти». Автор (підписано: «За дорученням ГО «Об’єднання учасників та ветеранів АТО» (Світловодськ), голова Віталій Стеблина») провів особисте журналістське розслідування щодо законності дій керівника Головного управління Держгеокадастру в Кіровоградській області Ігоря Зінченка.
Зокрема, він звертався до Адміністративного суду області щодо того, скільки звернень надійшло на Головне управління ДГК Кіровоградської області за період керування Зінченком,  щодо загальної кількості позовних заяв за цей же період. Також до кропивницької поліції стосовно заяв з відкриття кримінальних проваджень на керівника ГУ ДГК Ігоря Зінченка та Держгеокадастру з приводу кількості скарг на керівництво ГУ Держгеокадастру.
Почнемо з останнього факту. У Держгеокадастрі надали інформацію про кількість скарг,  1128, що надійшли на адресу керівника обласного Держгеокадастру. Проте автор, на жаль, не догледів період, за який визначена така «серйозна» цифра. Ці дані за період з 01.03.2015  по 04.11.2017 рр. Варто зауважити, що за цей час на Кіровоградщині змінилося більше десятка керівників управління, у т.ч. охоплює й період «акції протесту» грудня 2015 – лютого 2016 роки.
Щодо колективних звернень до кропивницької поліції, то  у статті зазначено, що зареєстровано два колективні звернення особисто на Зінченка І.І., й обидва – від учасників АТО. Але якщо уважно придивитися на номери звернень, то це один і той самий номер 248 (другий написано через дріб 248/1). Атовцям Леонтієву  І.В.та Дзюбаку С.О. було з певних причин відмовлено у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою. А пан Масленко П.В. взагалі до установи не звертався. Як результат, «звернення ГУНП у Кіровоградській області розглянуті, заявникам надані письмові відповіді».
Стосовно кількості позовних заяв та звернень, що надішли до Адміністративного суду області,  на Головне управління ДГК Кіровоградської області за період керування ним Зінченком, то дані цифри стосуються не конкретно учасників антитерористичної операції, а всіх громадян.  Загалом до Головного управління Держгеокадастру станом на 22 грудня 2017 року надійшло від усіх громадян  22377 заяв  з питань розпорядження землями державної власності. Дійсно, багато із них мають спірний та проблемний характер.
Щодо заголовка. Повідомляємо, що 13 грудня 2017 року по завершені  перевірки, яка проводилася у ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області, Ігоря Зінченка допущено до виконання службових обов’язків на посаді начальника ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області (номер наказу 827-10).
І найцікавіше на останок. Коли у  голови ГО «Об’єднання учасників та ветеранів АТО» (Світловодськ) Віталія Стеблини запитали, чи писав він матеріали до регіональних інформаційних сайтів про незадоволення співпрацею з ГУ Держгеокадастру у  Кіровоградській області, він відповів, що вперше чує про це. За його словами, робота у даному напрямку триває і має позитивні результати. Від часу запровадження ініціативи Урядом у Світловодському районі на сьогодні учасники АТО вже завершили процес оформлення у власність 253 земельних ділянок. Проекти землеустрою затверджені на ділянки загальною площею понад майже 500 гектарів. Отримали 362 дозволи на розроблення проектів землеустрою для відведення землі. Після завершення процедури оформлення земельних ділянок військові отримають у власність землі загальною площею понад 716,7 гектарів. Звичайно, існують і проблемні питання. Але вони вирішуються шляхом переговорів за круглим столом у мирний спосіб.
Загалом цьогоріч в області затверджено 2784 проекти землеустрою щодо надання земельних ділянок учасникам АТО на 5306,57 га.
Тож виникає логічне запитання: кому потрібні такі матеріали  та на чиє замовлення працює журналіст? Це питання звичайно риторичне. Адже говорячи про страшні часи, в яких перебуває Україна, він закликає навести лад, «але вже за законами воєнного часу».


За зміст інформації в блогах відповідальність несе її автор.

547 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.