ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
09.11.2017 | 11:25

«Кіровоградтепло» виправдовується: Мешканці Кропивницького були без газу через відсутність узгодження з профільними службами

«Кіровоградтепло» виправдовується: Мешканці Кропивницького були без газу через відсутність узгодження з профільними службами

У Кропивницькому необхiдно розробити порядок, який дозволить теплогенеруючим  пiдприємствам у короткi термiни проводити погодження з усiма службами. Про це зазначив представник пiдприємства ТОВ ЦНТI УНГА "Кiровоградтепло" Анатолiй Таран пiд час Дня депутата у мiськрадi сьогоднi, 9 листопада.

Однiєю з причин, через якi у Кропивницькому пошкодили газопровiд, а пiвмiста залишилось без газу, це недотримання норм та вiдсутнiсть узгодження проведення робiт з вiдповiдними службами.

"Проведення робiт необхiдно погоджувати з рiзними службами, що неможливо зробити оперативно, як того потребує ситуацiя. Для уникнення подiбних ситуацiй у майбутньому треба на мiському рiвнi розробити порядок, що дозволить пiдприємству оперативно узгоджувати хiд робiт з усiма службами", - зазначив Анатолiй Таран.

Однак керiвник спецiнспекцiї Андрiй Максюта зазначив, що керiвництво пiдприємство, що проводило роботи, повиннi були в телефонному режимi попередити спецiнспекцiю про виконання робiт, що потребує розриття i надати вiдповiдну документацiю iз зазначеним термiном вiдновлення.

За словами виконуючого обов'язки директора пiдприємства "Теплоенергетик" Сергiя Колотухи, проблема з погодженням робiт дiйсно iснує.

"Усунути аварiю ми можемо протягом кiлькох годин, однак погоджувати з iншими службами проведення робiт можна 2-3 днi. I це не тiльки "Кiровоградгаз", а й "Кiровоградобленерго", "Нацполiцiя" тощо", - зазначив Сергiй Колотуха.

Секретар мiськради Андрiй Табалов зазначив, що люди не повиннi страждати вiд бюрократiї.

"Мережi в нашому мiстi дуже застарiлi. Однак, щоб максимально швидко усунути подiбнi проблеми повинна бути злагоджена робота i взаємодiя мiж пiдприємствами i державними установами", - зазначив Андрiй Табалов.
220 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.