ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
30.04.2015 | 13:41

Кіровоградський ремзавод уклав договір з Міноборони на виконання військового замовлення

Кіровоградський ремзавод уклав договір з Міноборони на виконання військового замовлення

Учора, під час засідання обласної комісії комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати було заслухано питання заборгованості по зарплаті перед працівниками Кіровоградського ремонтного заводу, - повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДА. 

Згідно зі статичними даними, на початку січня сума невиплаченої на заводі зарплати (з урахуванням минулих боргів) складала майже 1267 тисяч гривень, на початок квітня вона зросла до 1412 тисяч гривень.

Ситуацію роз’яснював директор заводу Валерій Ємельянов, якого призначено на посаду у вересні минулого року.

Наразі, є підстави вважати, що невдовзі заборгованість почне поступово зменшуватись. На початку квітня Кіровоградський ремзавод уклав договір з Міністерством оборони (Військово-Повітряними Силами) на виконання військового замовлення, сума угоди – майже 2,5 мільйони гривень. Незважаючи на те, що міністерство й досі не надало передоплати (що повинно було зробити до 10 квітня, однак обіцяє гроші лише в кінці травня), з 1 квітня завод запущено на повну потужність. Тому й зросла сума заробітної плати, адже на виробництві задіяні всі працівники. Після надходження передоплати буде погашено майже 4-місячну заборгованість, а після виконання контракту (у кінці липня) – сплачені всі поточні нарахування та частина заборгованості минулих років. У серпні-вересні планується реалізація одного з двох виробничих корпусів і тоді, як прогнозує керівництво заводу, будуть ліквідовані всі борги – не лише із заробітної плати, а й з податкових та пенсійних платежів.

Тобто, за переконанням директора КРЗ, з точки зору виконання плану погашення заборгованості ситуація керована, а, відповідаючи на докори щодо постійного зростання боргу, він зазначив: "Ми заручники ситуації. Ми не можемо здійснювати будь-які роботи, виконуємо тільки військові контракти, а вони вимагають певної часової процедури. Тому лише 6 квітня ми заключили офіційний договір з Міністерством оборони". Працювати заводчанам доводиться у дуже непростих умовах: рахунки підприємства заарештовані, будівлі описані і теж заарештовані, однак, незважаючи на все це, майже третину робіт з укладеного контракту підприємство вже виконало.

Фото - з сайту Кіровоградської ОДА

590 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.