ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.05.2017 | 10:56

Кіровоградська облрада відмовилася розглядати зміни до Перспективного плану формування громад від двох районів

Кіровоградська облрада відмовилася розглядати зміни до Перспективного плану формування громад від двох районів

Сьогоднi зiбралася 20 сесiя Кiровоградської обласної ради. На пленарному засiданнi зареєструвалося 58 депутатiв.

Голова облради Олександр Чорноiваненко запропонував затвердити порядок денний роботи за виключенням трьох питань, оскiльки суб’єкти подання їх вiдкликали. Зокрема два питання стосувалися внесення змiн до Перспективного плану формування громад вiд Бобринецького району та Онуфрiївського району. За словами посадовця, обладмiнiстрацiя, як суб’єкт подання, запропонувала доопрацювати змiни та розглянути їх на липневiй сесiї.

Депутатка вiд «Опоблоку» Людмила Давиденко заявила, що це вiдтермiнування пов’язане з рiшенням мерiї Олександрiї про створення об’єднаної територiальної громади, оскiльки ранiше мiсто вiдмовлялося брати участь у створеннi ОТГ, а наразi таку згоду дало.

Згiдно з попередньо пiдготовленим проектом рiшення, передбачалося виключити з Перспективного плану формування територiй громад Витязiвську територiальну громаду та Кетрисанiвську територiальну громаду (Бобринецький район) та Онуфрiївську територiальну громаду i Куцеволiвську територiальну громаду (Онуфрiївський район).

Бiльшiсть депутатiв пiдтримали рiшення виключити iз порядку денного цi питання. Не пiдтримали рiшення фракцiї «Опоблоку» та «Свободи». 

310 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.