ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.07.2017 | 10:46

Кiровоградщина: жiнку, яка продала у сексуальне рабство дiвчину-сироту, позбавили волi

Кiровоградщина: жiнку, яка продала у сексуальне рабство дiвчину-сироту, позбавили волi

43-рiчну мешканку областi засудили до 5 рокiв позбавленя волi за продаж неповнолiтньої дiвчини-сироту в сексуальне рабство. Про це повiдомила прес-служба прокуратури.

Судовим слiдством встановлено, що обвинувачена перевезла неповнолiтню до Росiйської Федерацiї, де згодом продала її до мiсць розпусти. Проте потерпiлiй вдалось звернутись за допомогою до правоохоронних органiв та повернутись в Україну. В свою чергу засуджена майже 5 рокiв переховувалась вiд слiдства та перебувала у мiжнародному розшуку.

Зважаючи, що за скоєний злочин судом першої iнстанцiї жiнку засуджено до умовного позбавлення волi, прокуратура звернулась до апеляцiйного суду та домоглась призначення справедливого покарання.

Так, вироком апеляцiйного суду областi її визнано винною за ч. 2 ст. 149 (торгiвля людьми) Кримiнального кодексу України та засуджено до 5 рокiв позбавлення волi та взято пiд варту у залi суду.

453 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.