ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.08.2017 | 11:44

Кiровоградщина: завтра попрощаються з вiйськовим, який загинув на сході України

Кiровоградщина: завтра попрощаються з вiйськовим, який загинув на сході України

Вчора, 10 серпня, пiд час виконання вiйськового обов’язку в зонi проведення антитерористичної операцiї загинув командир розвiдувального вiддiлення 57-ої окремої мотопiхотної бригади Iгор Шаповал.

Про це iдеться в iнтернет-виданнi «Свiтловодськ».

Обставини загибелi Iгоря Шаповала з'ясовуються.

Колишнiй начальник Свiтловодського вiддiлу полiцiї Дмитро Ткачонок, нинi заступник начальника обласного Управлiння Нацiональної полiцiї, на своїй сторiнцi у ФБ написав: "Своя смерть це не про тебе друже. Сьогоднi в зонi АТО загинув на розтяжцi Iгор Шаповал, вiдчайдух, справжнiй офiцер з яскравим чоловiчим характером, мєнт до мiзку кiсток, талановитий опер родом з 90-их. А ще — справжнiй патрiот! А ще — батько! А ще — син! А ще ГЕРОЙ! Маю честь бути твоїм другом, брате! Вiчна пам’ять".

У вiйськового залишилися 11-рiчна донька Дiана, батько та матір. 

 Прощання з Iгорем Шаповалом вiдбудеться завтра, 12 серпня 2017 року о 10:00 на Центральнiй площi мiста.

Довiдка. Iгор Шаповал - народився 18 травня 1975 року у м. Кременчук. У 1992 роцi закiнчив Свiтловодську загальноосвiтню школу №1, навчався у Днiпровському училищi МВС України. У 2005 роцi закiнчив Нацiональну академiю МВС України. З 1997 по 2007 рiк працював в органах внутрiшнiх справ МВС на посадi оперуповноваженого карного розшуку. З 18 серпня 2015 року по 10 жовтня 2016 року служив у 42-му окремому мотопiхотному батальйонi розвiдником. Через деякий час пiсля демобiлiзацiї вирiшив продовжити вiйськову службу за контрактом у 57-iй окремiй мотопiхотнiй бригадi. 

1304 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.