ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.10.2018 | 15:55

Кіровоградщина: завершується термін підписів договорів центрів первинної допомоги з Нацслужбою здоров’я

Кіровоградщина: завершується термін підписів договорів центрів первинної допомоги з Нацслужбою здоров’я

На Кіровоградщині у новому форматі працюють 12 центрів первинної медико-санітарної медичної допомоги. На цьому під час апаратної наради наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко, ідеться на сайті ОДА.

"Благовіщенський район отримав у вересні медичну субвенцію у розмірі 517 тисяч гривень, а у жовтні вона вже становить 924 тисяч гривень. У Гайворонському районі у вересні було 865 тисяч гривень, нині – один мільйон гривень, у Голованівському районі було 712 тисяч гривень, стало один мільйон грвень, у Маловисківському – 433 тисяч гривень, зараз – 715 тисяч  гривень, в Олександрійському районі було 801 тисяч гривень, нині – один мільйон гривень, у Петрівському районі було 544 тисячі гривень, тепер – 739 тисяч гривень. Найбільших результатів удалося досягти у Знам'янському районі, де центр первинної медико-санітарної допомоги обслуговує як міське, так і районне населення. Якщо у вересні там отримали 517 тисяч гривень медичної субвенції, то у жовтні – один мільон гривень", зауважив Сергій Коваленко.

У старій системі координат і досі залишаються дев'ять районних та три міських (Олександрія, Кропивницький та Світловодськ) центрів первинної медико-санітарної допомоги. До кінця жовтня поточного року їм необхідно заключити договори з Національною службою здоров’я, оскільки починаючи з першого січня наступного року медичної субвенції не буде.161 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.