ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.02.2018 | 17:50

Кіровоградщина: за останні два тижні не зареєстровали жодного випадку захворювання на кiр

Кіровоградщина: за останні два тижні не зареєстровали жодного випадку захворювання на кiр

Про це повiдомив на апаратнiй нарадi в обласнiй державнiй адмiнiстрацiї директор департаменту охорони здоров’я Олег Рибальченко, . Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДА.

Всi випадки захворювання поодинокi, групових спалахiв немає. Особи, якi захворiли, були або не щепленi, або не ревакцинованi. На даний час ситуацiя в iз захворюванiстю на кiр областi залишається стабiльною. Протягом останнiх двох тижнiв не зареєстровано жодного випадку захворювання. Щодо ситуацiї iз забезпеченням вакциною проти КПК (кору, епiдемiчного паротиту, краснухи), то, як зазначив Олег Рибальченко, за пiдсумками 2017 року область недоотримала 40% вакцини, необхiдної для планової iмунiзацiї. З початку 2018 року вакцина (бельгiйського виробництва) надходить невеликими партiями. Пiд час останнього надходження (тисяча доз) для Новоукраїнського району було розподiлено 90 доз. Область отримуватиме вакцину й надалi – за рахунок централiзованих поставок. Завдяки цьому проводитиметься щеплення дiтей, у тому числi й тих, батьки яких свого часу вiдмовились вiд планової вакцинацiї. 

На даний час на Кiровоградщинi вакциновано 66,1% дiтей вiком вiд першого року життя до 9 рокiв. Окрiм того, керiвник департаменту охорони здоров’я поiнформував про стан забезпечення областi iншими вакцинами. Зокрема, вакциною проти дифтерiї та правця Кiровоградщина (у розрахунку на рiчну потребу) забезпечена майже на 100%, для профiлактики полiомiєлiту – на 108%, вакциною БЦЖ – на 274% вiд потреби на рiк. Таким чином, певна напруженiсть є поки що лише з вакциною проти кору. Однак пiсля надходжень до областi вона вiдразу буде розподiлятись по районах i мiстах, а вже на мiсцях фахiвцi педiатричної служби викликатимуть для щеплень дiтей, якi пiдлягають вакцинацiї. 

147 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.