ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.11.2017 | 09:10

Кіровоградщина: вихованцi обласного ЦДЮТ стали переможцями Мiжнародних фестивалiв

Кіровоградщина: вихованцi обласного ЦДЮТ стали переможцями Мiжнародних фестивалiв

Наприкінці жовтня вихованцi двох колективiв обласного ЦДЮТ брали участь у ХVI Мiжнародному фестивалi-конкурсi мистецтв «Пiвденний берег 2017». Конкурсна програма фестивалю проходила в Чорноморську, а гала-концерт i нагородження переможцiв – в Одесi.

Середня група народного художнього колективу хореографiчного ансамблю «Росинка» (керiвник – заслужений працiвник культури України Галина Чайковська) задала високу планку хореографiчної майстерностi, тому й отримала вiдразу двi нагороди. Так, у номiнацiї «Стилiзацiя народного танцю» за хореографiчну композицiю «На Iвана нiчка мала» ансамбль нагородили найвищою вiдзнакою – Гран-прi фестивалю, а за танок «Чобiтки» в номiнацiї «Хореографiя» - дипломом лауреата I ступеня.

Окрiм «Росинки» у цьому фестивалi-конкурсi взяла участь i найменша солiстка народного художнього колективу студiї вокального мистецтва «Антарес» (керiвник – Олена Дороганич). Шестирiчна Крiстiна Крунiч, виступивши в номiнацiї «Естрадний вокал» з пiснями «Україночка» та «Павучок». Вона здобула диплом лауреата II ступеня.

Призовi мiсця здобула i молодша група народного художнього колективу хореографiчного ансамблю «Росинка». З 28 по 29 жовтня дiти взяли участь у VII Мiжнародному конкурсi «Перлини мистецтва», що проходив у Києвi. Ансамбль представив журi двi хореографiчнi композицiї «Час не гай – допомагай» та «Дитячi забави» (постановник – Маргарита Пятова), за якi й був нагороджений дипломом лауреата I премiї.

163 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.