ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.01.2019 | 17:38

Кіровоградщина: відновили опалення у навчально-виховних закладах

Кіровоградщина: відновили опалення у навчально-виховних закладах

У Свілтловодську відновили теплопостачання у чотирьох школах та семи дитсадках, де напередоднi зафiксували нижчу температуру вiд нормативної через аварiю на котельнi. Про це повідомили у прес-службі ГУ Держпродспоживслужби в областi.

З 19 на 20 сiчня через аварiйну ситуацiю на котельнi № 2 СП ТОВ «Свiтловодськпобут» без опалення опинилися житловi будинки та громадськi будiвлi Приморського мікрорайону мiста, а також чотири ЗШ  № 1, №  2, № 3, школа-iнтернат № 1 та сiм ДНЗ – № 6, № 14, № 15, № 22, №  23, № 25, «Школа Монтесорi». Температура повiтря у цих закладах коливалася у межах +14-+16° C при нормативнiй +17С-+20° C для ЗШ та +19С-+23° C для ДНЗ.

У зв’язку з цим на перiод ремонтних робiт та до вiдновлення опалення у навчально-виховних закладах 21 сiчня проводили скороченi уроки, використовували обiгрiвачi. У школi-iнтернатi № 1, де зафiксували найнижчу температуру – плюс 10-+12° C, заняття  призупинили, дiтей, якi знаходяться на цiлодобовому перебуваннi, тимчасово розмістили у школi-iнтернатi № 2.

131 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.