ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
23.03.2018 | 09:30

Кіровоградщина: від продажу земельних ділянок місцеві бюджети отримали близько 900 тисяч гривень

Кіровоградщина: від продажу земельних ділянок місцеві бюджети отримали близько 900 тисяч гривень

У сiчнi-лютому 2018 року органи мiсцевого самоврядування продали 1 земельну дiлянку комунальної та державної власностi несiльськогосподарського призначення пiд об’єктами нерухомого майна загальною площею 0,0015 га на суму 27,25 тисяч гривень. Про це йдеться на сайті головного управління держгеокадастру в Кіровогадській області.

Проведено 3 земельнi торги у формi аукцiону, на яких органи иконавчої влади або органами мiсцевого самоврядування продали право на оренду 7 земельних дiлянок загальною площею 91,1 га. Загальна цiна продажу рiчної орендної плати – 276,6 тис. грн.

У тому числi Головне управлiння Держгеокадастру у Кiровоградськiй областi без залучення державних коштiв провело 2 земельнi торги у формi аукцiону, на яких продали право на оренду 2 земельних дiлянок сiльськогосподарського призначення державної власностi загальною площею 33,4 га. Загальна цiна продажу рiчної орендної плати – 210 тис. грн.

Фактично до мiсцевих бюджетiв вiд продажу земельних дiлянок (з урахуванням розстроченого платежу) i прав на земельнi дiлянки з початку 2018 року надiйшли кошти в сумi 877,6 тис. грн.

172 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.