ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
08.02.2018 | 10:30

У Новоукраїнцi будують дитячий садок. ФОТО

У Новоукраїнцi будують дитячий садок. ФОТО

У Нововоукраїніці роботи з будівництва дитячого садка розпочались восени 2017 року. За цей час виконали роботи з утеплення фасаду, замiнено вiкна, збудовали покрiвлю, облаштовали зовнiшнiй водопровiд та тепловi мережi. Також побудовали примiщення теплогенераторної та фундамент пiд димову трубу. Нинi тривають роботи з облаштування котельнi, яка працюватиме на твердому паливi. За перiод будiвництва на реалiзацiю проекту витрачено близько 6 мiльйонiв гривень, у тому числi з державного – 5,2 млн. грн. та мiсцевого бюджетiв – 800 тис. грн. За пiдрахунками проектантiв, для того, щоб заклад ввести в експлуатацiю цього року, необхiдне фiнансування у розмiрi 12 мiльйонiв гривень з Державного фонду регiонального розвитку. Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

За iнформацiєю голови Новоукраїнської ОТГ Олександра Корiнного, вiдкриття дитячого садка дасть можливiсть практично повнiстю вирiшити питання з нестачею мiсць в мiсцевих ДНЗ.

"У 2018 роцi маємо завдання Уряду – подолати черги в дитячi садки.  В Новоукраїнськiй ОТГ будується дитячий садок на 110 мiсць. Подiбнi проекти реалiзуються у Новiй Празi i Устинiвцi, заплановано також у Голованiвському районi", - вiдзначив Сергiй Кузьменко.

369 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.