ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.10.2017 | 14:25

Кiровоградщина: у жителiв Олександрiї вилучили коноплю

Кiровоградщина: у жителiв Олександрiї вилучили коноплю

Запаси нарковмiсних рослин працiвники полiцiї виявили пiд час обшукiв у двох жителiв у мiстi Олександрiя. За вчинене особам загрожує покарання до 3 рокiв обмеження волi. Про це повiдомляє сектор комунікації поліції в Кіровоградській області.

«Дiльничнi офiцери полiцiї отримали iнформацiю про те, що мiсцевi жителi у сусiднiх мiкрорайонах мiста займаються вирощуванням коноплi. Вiдомостi було внесено до Єдиного реєстру досудових розслiдувань та у подальшому отримано дозвiл суду на проведення обшуку. У результатi в обох обiйстях полiцейськi виявили вже зiбраний «наркоурожай» у значнiй кiлькостi», - розповiв начальник Олександрiйського вiддiлу полiцiї Сергiй Котига.

Розслiдування у рамках кримiнального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 310 (посiв або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримiнального кодексу України, триває. Санкцiєю статi передбачено покарання у виглядi арешту на строк до шести мiсяцiв, або до трьох рокiв обмеження волi.

Вилученi наркотичнi речовини направлено на експертизу. За отриманими висновками фахiвцiв буде остаточно квалiфiковано дiї осiб.


282 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.



Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.