ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
08.08.2018 | 13:30

Кіровоградщина: у програмі "Доступні ліки" відтепер близько 60 безоплатних препаратів

Кіровоградщина: у програмі "Доступні ліки" відтепер близько 60 безоплатних препаратів

Новий перелiк препаратiв мiстить 261 торгову назву, що на 22 препарати бiльше, нiж у попередньому реєстрi. Про це йдеться на сайті Міністерства охорони здоров`я України.

3 серпня нинішнього року Мiнiстерство охорони здоров’я затвердило новий реєстр препаратiв урядової програми “Доступнi лiки”, якi пацiєнти з серцево-судинними захворюваннями, дiабетом II типу та бронхiальною астмою можуть отримати безоплатно або з незначною доплатою.

До оновленого реєстру лiкiв увiйшов 261 препарат. 59 iз цих препаратiв пацiєнти зможуть отримувати повнiстю безоплатно. Ранiше у програмi брали участь 239 препаратiв загалом i 47 безоплатних.

Прогнозована кiлькiсть упаковок безоплатних для пацiєнтiв лiкiв також зросте: якщо у минулому пiврiччi пацiєнти могли отримати близько 10 мiльйонiв упаковок, то впродовж наступних 6 мiсяцiв їх кiлькiсть становитиме понад 14 мiльйонiв.

До списку безоплатних препаратiв входять не лише препарати українських виробникiв, а й вiдомих iноземних компанiй. Так, для прикладу, щоб потрапити до нового перелiку препаратiв, що на 100 % вiдшкодовуються за кошти держбюджету, компанiя КРКА (Словенiя) знизила цiну майже на 72 %. Цiни знизили також компанiї Orion (Фiнляндiя) та AstraZeneca (Швецiя).

У середньому цiни на препарати програми знизилися майже на 7 %.

Перелiк безоплатних  лiкiв можна знайти за посиланням.

117 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.