ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.01.2018 | 15:00

Кіровоградщина: у низцi закладiв областi виявленi порушення безпеки експлуатацiї

Кіровоградщина: у низцi закладiв областi виявленi порушення безпеки експлуатацiї

Сьогоднi, 12 січня, пiд керiвництвом першого заступника голови облдержадмiнiстрацiї Сергiя Коваленка вiдбулося засiдання робочої групи з перевiрки забезпечення надiйностi та безпеки експлуатацiї об’єктiв соцiальної iнфраструктури в областi, зокрема, навчальних закладiв, закладiв культури, фiзичної культури i спорту, медичного i оздоровчого призначення, а також будiвель адмiнiстративного призначення. Про це йдеться на сторінці  Кіровоградської ОДА у Фейсбук.

Про результати перевiрок звiтували Гайворонський, Голованiвський, Добровеличкiвський райони, Тишкiвська та Помiчнянська об’єднанi територiальнi громади. Про виявленi порушення учасникiв наради поiнформував заступник начальника Управлiння ДСНС України у Кiровоградськiй областi Василь Штогрiн. Вiн повiдомив, що у Гайворонському районi на сьогоднi 14 дитячих садочкiв та 10 шкiл потребують встановлення установок автоматичної протипожежної сигналiзацiї. Окрiм цього, вогнезахисними засобами не обробленi дерев’янi конструкцiї горищних примiщень у 37 закладах освiти, у 22 школах та дитячих садочках потребують ремонту пристрої блискавкозахисту. Бiльшiсть закладiв освiти району не в повному обсязi забезпеченi первинними засобами пожежегасiння, або ж мають такi, що не пройшли належне технiчне обслуговування.

Аналогiчними є порушення, виявленi у закладах охорони здоров’я району. Так, на 11 об’єктах не проведено вогнезахисну обробку, ще на 15 вiдсутнi пристрої бликавкозахисту. Потребує полiпшення система протипожежного захисту у Гайворонськiй ЦРЛ, де вiдсутня як автоматична протипожежна сигналiзацiя, тай i пристрої блискавозахисту.

Не набагато кращою є ситуацiя у закладах культури району. Так, у 16 сiльських будинках культури не встановленi системи протипожежного захисту, а там де вони є, перебувають у несправному станi. Не проведений вогнезахист примiщень, не вiдремонтованi пристрої блискавкозахисту. Схожi порушення спецiалiсти ДСНС виявили у районному будинку культури та музичнiй школi, у Заваллiвськiй школi естетичного виховання.

Стосовно адмiнiстративних будiвель (у районi їх налiчується 22), у всiх без виключення примiщеннях органiв мiсцевого самоврядування не проведено вогнезахисну обробку дерев’яних конструкцiй, у тому числi, у районнiй радi.

У Голованiвському районi потребують обладнання установками автоматичної пожежної сигналiзацiї 16 дитячих садочкiв та 16 шкiл. Зважаючи на значну кiлькiсть виявлених порушень, минулого року було направлено 2 позовних заяви щодо припинення експлуатацiї Голованiвської ЗОШ №1 та Липовенькiвської ЗОШ. Наразi, по Голованiвськiй ЗОШ усi порушення усунено у повному обсязi.

У сферi охорони здоров’я найбiльше порушень безпеки експлуатацiї об’єктiв виявлено у ФАПах. Так, 18 з них не обробленнi вогнезахисним розчином, а у 12 ФАПах не встановлено, або не вiдремонтовано пристрої блискавкозахисту. Подекуди не проведено технiчне обслуговування первинних засобiв пожежегасiння.

Значно меншою є кiлькiсть об’єктiв, що потребують вжиття протипожежних заходiв, у Добровеличкiвському районi. Так, системами автоматичної сигналiзацiї не обладнано 2 школи та 7 дитячих садочкiв. Потребують обладнання пристроями блискавкозахисту ще 5 об’єктiв. Стосовно закладiв охорони здоров’я у Добровеличкiвському районi, то тут є зауваження по 8 з них, де вiдсутнi пристрої блискавкозахисту. Примiщення 24 медичних закладiв потребують вогнезахисної обробки, 5 не обладнанi автоматичною пожежною сигналiзацiєю. Вiдповiдна сигналiзацiя також вiдсутня у 21 сiльському закладi культури. Не проведено вогнезахисту обробку дерев’яних конструкцiй у 4 районних та 20 сiльських закладах культури. 

Аналогiчнi порушення безпеки експлуатацiї виявленi також у Помiчнянськiй ОТГ, зокрема, у 6 навчальних закладах та у мiському будинку культури. У Тишкiвськiй ОТГ не дотримано вимог безпеки у Тишкiвськiй ЗОШ №1, ДНЗ №1, лiкарськiй амбулаторiї, Гаївському та Федорiвському сiльських клубах, Тишкiвському будинку культури.

Сергiй Коваленко звернувся до керiвникiв зазначених територiй, щоб вони спiльно з керiвниками вiдповiдних структурних пiдроздiлiв ОДА, Державною службою з надзвичайних ситуацiй та Управлiнням Держпрацi у Кiровоградськiй областi узгодили спiльнi заходи для усунення усiх недолiкiв, виявлених пiд час перевiрок на об’єктах соцiальної iнфраструктури та будiвлях адмiнiстративного призначення.


257 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.