ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.11.2017 | 16:25

Кiровоградщина: у двох територiальних пiдроздiлах полiцiї областi представили нових керiвникiв. ФОТО

Кiровоградщина: у двох територiальних пiдроздiлах полiцiї областi представили нових керiвникiв. ФОТО

Онуфрiївське вiддiлення очолив Iгор Чванько, тимчасово виконуючим обов’язки керiвника Устинiвського вiддiлення став Вiктор Московець. Про це РК повiдомили у секторi комунiкацiї полiцiї областi.

Майор полiцiї Iгор Чванько розпочав службу в правоохоронних органах iз 2002 року та вже має досвiд роботи i на керiвних посадах, тривалий час виконував обов’язки начальника Онуфрiївського вiддiлення полiцiї i працював заступником керiвника.

Пiд час представлення Дмитро Георгiйович подякував начальнику та особовому складу пiдроздiлу за роботу, а також наголосив на прiоритетних напрямках дiяльностi полiцейських в умовах реформування вiдомства. Окремо звернув увагу на подальше пiдтримання тiсної спiвпрацi з громадою.

Представники органiв мiсцевого самоврядування, якi також взяли участь у нарадi, зi свого боку, пообiцяли новопризначеному начальнику вiддiлення допомогу у реалiзацiї заходiв, спрямованих на протидiю злочинностi та пiдтримання в районi правопорядку.

Цього ж дня в Устинiвському вiддiленнi полiцiї вiдбулося представлення тимчасово виконуючого обов’язки начальника Вiктора Московця. Загалом Вiктор Анатолiйович має 18 рокiв досвiду роботи в органах внутрiшнiх справ, зокрема у Державтоiнспекцiї, штабних пiдроздiлах та блоцi громадської безпеки. У лавах вже Нацiональної полiцiї розпочав службу у секторi реагування патрульної полiцiї Новомиргородського вiддiлення.

471 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.