ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
21.06.2017 | 11:50

Кiровоградщина: стартував прийом документiв на посади до обласного рибоохоронного патруля

Кiровоградщина: стартував прийом документiв на посади до обласного рибоохоронного патруля

19 червня в Держрибагентствi розпочалась подача документiв на керiвнi посади до рибоохоронного патруля в 11 регiонах України, а саме на посаду начальника управлiння в Кiровоградськiй областi, а також на посади заступникiв начальника управлiння у Кiровоградськiй, Луганськiй, Полтавськiй, Тернопiльськiй, Чернiвецькiй, Вiнницькiй, Волинськiй, Сумськiй, Харкiвськiй, Хмельницькiй та Чернiгiвськiй областях. 

«Закликаємо чесних, вмотивованих, вiдповiдальних громадян, кому не байдужа доля рибної галузi доєднатись до реформування галузi та створення рибного патруля в регiонах i подавати документи для участi в конкурсi», – наголосив Голова Держрибагентства Ярема Ковалiв. 

Нагадаємо, рибоохоронний патруль є органом iз якiсно новими стандартами роботи. Його створено замiсть лiквiдованих органiв рибоохорони (рибiнспекцiї), що були об’єктом численних нарiкань з боку рибалок. Це використання європейського досвiду, сучасне оснащення та вiдкритiсть перед суспiльством.

В 2017 роцi вперше за багато рокiв держава створила необхiднi умови для ефективної рибоохоронної роботи, йдеться про забезпечення патрульних паливно-мастильними матерiалами та сучасною технiкою. Зарплата керiвникiв складатиме 8-9 тис. грн.

Станом на початок червня рибоохоронний патруль працює вже в 18 регiонах України. Патрульнi патрулюють водойми та проводять рибоохороннi рейди iз затримання порушникiв правил рибальства, перевiряють дiяльнiсть рибалок-промисловикiв та законнiсть походження риби у точках продажу i на ринках, спiвпрацюють з громадськiстю.

Для участi в конкурсi необхiдно подати наступнi документи:

1. Копiя паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсi iз зазначенням основних мотивiв щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довiльнiй формi.

3. Письмова заява, в якiй особа повiдомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначенi частиною третьою або четвертою статтi 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевiрки та на оприлюднення вiдомостей стосовно неї вiдповiдно до зазначеного Закону або копiю довiдки встановленої форми про результати такої перевiрки.

4. Копiї документа (документiв) про освiту.

5. Посвiдчення атестацiї щодо вiльного володiння державною мовою.

6. Заповнена особова картка встановленого зразка.

7. Декларацiя особи, уповноваженої на виконання функцiй держави або мiсцевого самоврядування, за минулий рiк.

Iнформацiю щодо посадових обов’язкiв, квалiфiкацiйних вимог можна переглянути за посиланням.

Документи на участь у конкурсi приймаються за адресою: 04053, м. Київ, вул. Сiчових Стрiльцiв, 45-А до 18 год. 00 хв. 4 липня 2017 року (включно).

За додатковою iнформацiєю з питань проведення конкурсу звертайтесь за телефоном (044) 486-68-83.

Конкурс на зайняття вакантних посад до рибного патруля вiдбудеться вiдповiдно до вимог Закону «Про державну службу» у новiй редакцiї, включатиме електронне тестування та спiвбесiду i буде максимально прозорим та зрозумiлим для суспiльства.

2167 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.