ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.11.2017 | 10:15

Кіровоградщина: розпочало роботу вiддiлення Новгородкiвського ПТУ №36. ФОТО

Кіровоградщина: розпочало роботу вiддiлення Новгородкiвського ПТУ №36. ФОТО

На Кіровоградщині  розпочало роботу вiддiлення Новгородкiвського ПТУ №36, яке  на базi комунального закладу «Долинська загальноосвiтня школа I-III ступенiв №1». Про це йдеться на сайті  ОДА.

У новоствореному вiддiленнi училища сьогоднi можна здобути професiї кухаря, тракториста та водiя категорiї "С". Нинi тут навчається близько 50 учнiв у двох групах. З часом планують навчати ще чотирьом професiям, зокрема, швачки-мотористки. Групу учнiв з пiдготовки кадрiв для мiсцевого швейного пiдприємства «Мрiя Є», у кiлькостi 30 осiб мають намiр вiдкрити найближчим часом.

За словами директора ПТУ Олега Вєтрова, ця будiвля ще рiк тому була визнана аварiйною, тому проведено масштабну роботу з її вiдновлення. Кошти на капiтальний ремонт у сумi понад 900 тисяч гривень було видiлено з обласного бюджету у спiвфiнансуваннi з районним та мiським. А для вiдновлення частини примiщення, де розмiщена фiлiя училища, видiлено кошти Новгородкiвським ПТУ №36.

Директор фiлiї Iнна Чижик зазначила, що в планах на наступний рiк – розширення виробництва i створення ще 70 робочих мiсць. Одна з найбiльших проблем – нестача квалiфiкованих кадрiв, вирiшити яку заплановано шляхом спiвпрацi з ПТУ №36.271 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.