ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.09.2018 | 09:50

Кіровоградщина: рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». ФОТО

Кіровоградщина: рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». ФОТО

Вчора, 21 вересня, у дошкільному навчальному закладі «Дзвіночок», що в смт Голованівськ, пройшла акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Про це повідомляє прес-служба У ДСНС України у Кіровоградській області.

Сценарій заходу адаптований під вік дошкільнят та передбачає поєднання гри, несподіванок, нових знань і рухливих розваг на свіжому повітрі. Діти у цьому віці радісно та з великою цікавістю сприймають усе нове, яскраве та «доросле», тому наввипередки дошкільнята міряли елементи бойового одягу та засипали питаннями рятувальників: «Навіщо? Чому? Що це?».

Як завжди, захоплені вигуки лунали під час демонстрації роботи ручного ствола під час гасіння умовної пожежі. Діти із задоволенням спробували себе у ролі приборкувачів полум’я.

На завершення заходу вихованці отримали листівки із правилами поведінки вдома та на прогулянці, а головне – пообіцяли рятувальникам бути відповідальними, завжди дотримуватись правил поведінки та стати рятувальниками в майбутньому.

165 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.