ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.04.2018 | 09:55

Кiровоградщина: полiцейськi зловили квартирного крадiя «на гарячому»

Кiровоградщина: полiцейськi зловили квартирного крадiя «на гарячому»

Ввечерi у передсвятковий день до Свiтловодського вiддiлу полiцiї надiйшло повiдомлення вiд мiсцевого жителя про те, що у сусiднiй квартирi перебуває невiдома особа. В той же час, було отримано сигнал спрацювання сигналiзацiї. За вказаною адресою прибув наряд полiцiї охорони та група швидкого реагування. Про це РК повідомили у секторі комунікації поліції Кіровоградської області.

«Зайшовши до примiщення, полiцейськi побачили там чоловiка, який перебував всерединi, та вже завершував збирати речi господарiв – кухонну технiку, ковдру, подушки та навiть одяг i взуття власникiв квартири, - розповiдає начальник Свiтловодського вiддiлу полiцiї Андрiй Гулий. 

Як встановили правоохоронцi, 40-рiчний чоловiк, який вже притягувався до вiдповiдальностi за майновi злочини, ранiше винаймав це житло. Вiн знав, що звiдти можна було викрасти. Так само знав про встановлену сигналiзацiю. Дочекавшись, коли господарiв не буде вдома, зловмисник проник до помешкання через балкон та почав дуже тихо збирати речi, рухався повiльно, розраховуючи лишитися непомiченим датчиками руху. Однак обхитрити технiчний засiб не змiг. Крiм того, його почули ще й сусiди.

За цим фактом слiдчі розпочали кримiнальне провадження за ч.3 ст.185 «Крадiжка» Кримiнального кодексу України. Чоловiку загрожує покарання у виглядi позбавлення волi на строк вiд 3 до 6 рокiв.

231 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.