ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.09.2017 | 17:20

Кіровоградщина: подробиці загибелі двох військових

Кіровоградщина: подробиці загибелі двох військових

Як повідомляв РК, вчора трагічно загинуло два військовослужбовців на Кіровоградщині. Двоє бійців проходили службу у 25-й окремій повітрянодесантній бригаді Високомобільних десантних військ Збройних сил України.

У понедiлок, 11 вересня, ГУНП у Кiровоградськiй областi за фактом загибелi двох вiйськовослужбовцiв у с. Канатово Кiровоградського району Кiровоградської областi розпочато кримiнальне провадження за ч. 2 ст. 115 КК України. Процесуальне керiвництво здiйснюється вiйськовою прокуратурою Кiровоградського гарнiзону Пiвденного регiону України iдеться на сайтi вiдомства.

Установлено, що 10 вересня близько 22:40 год. на територiї однiєї з вiйськових частин, що на Кiровоградщинi, вiйськовослужбовець у вiйськовому званнi «солдат» здiйснив 2 короткi черги у напрямку двох вiйськовослужбовцiв цiєї ж частини, якi виконували тренувальнi вправи.

Унаслiдок отриманих вогнепальних поранень старший сержант та солдат загинули на мiсцi подiї.

Вiйськовою прокуратурою Кiровоградського гарнiзону спiльно з працiвниками Кропивницького ВП ГУ НП в Кiровоградськiй областi та спiвробiтниками вiддiлення ВСП м. Кропивницький Миколаївського ЗВ ВСП оглянуто мiсце подiї, допитано свiдкiв.

Наразi тривають першочерговi слiдчi дiї. Вирiшується питання про повiдомлення затриманiй особi пiдозри у вчиненнi злочину та обрання запобiжного заходу.


1690 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.