ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.10.2017 | 14:15

Кiровоградщина: п'ять партiй скористалися правом замiнити своїх представникiв у ТВК

У Кiровоградськiй областi мiсцевi осередки партiй продовжують здiйснювати замiни членiв територiальних виборчих комiсiй. За iнформацiєю спостерiгачiв Громадянської мережi ОПОРА, наразi своїми мiсцями новим членам ТВК поступилися 12 осiб вiд п’яти полiтичних сил. Ще чотири партiї так i не надали кандидатур на мiсця своїх представникiв, якi достроково припинили повноваження.

Найбiльша кiлькiсть замiн на рахунку Радикальної партiї Олега Ляшка – партiйцi замiнили сiмох своїх представникiв. По два члени комiсiї змiнили «Блок Петра Порошенка «Солiдарнiсть»  та ВО «Батькiвщина», одного – «Опозицiйний блок».  Ще чотири мiсцевих осередки партiй так i не запропонували кандидатур на мiсця тих своїх представникiв, якi написали заяви про вихiд з комiсiй. Це ВО «Свобода», «Об’єднання «Самопомiч», Лiберальна партiя та УКРОП. 

Найсуттєвiше змiнився склад Компанiївської районної виборчої комiсiї. Тут за поданням мiсцевих органiзацiй партiй було змiнено чотирьох членiв комiсiї. Зокрема, 9 жовтня вiдбулося засiдання Компанiївської районної виборчої комiсiї, на якому прийняла присягу нова голова комiсiї Вiкторiя Сичова.  Замiнув керiвному складi комiсiї здiйснило ВО «Батькiвщина».

Крiм того, ще двоє членiв цiєї комiсiї вiдмовилися вiд роботи, але їхнi мiсця так i залишилися порожнiми, оскiльки партосередки, якi їх висували, не надали нових кандидатур для включення до складу ТВК.

Нагадаємо, що вiдповiдно дочастини 1 статтi 22 Закону України «Про мiсцевi вибори» склад територiальної виборчої комiсiї формується за поданнями зареєстрованих у встановленому законом порядку мiсцевих органiзацiй партiй у кiлькостi не менше дев’яти i не бiльше 18 осiб.

Згiдно з частиною 4 статтi 29 Закону України «Про мiсцевi вибори»подання про замiну члена виборчої комiсiї вноситься суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комiсiї. Згiдноз частиною 7 цiєї ж статтiрiшення про дострокове припинення повноважень члена виборчої комiсiї у зв’язку з внесенням подання про його замiну приймається одночасно з рiшенням про включення до складу вiдповiдної виборчої комiсiї iншого представника вiд того самого суб’єкта подання iз одночасним призначенням цiєї особи на вiдповiдну посаду в комiсiї, яку займав член комiсiї, повноваження якого достроково припиненi.

Вiдзначимо, що в Громадянськiй мережi ОПОРА працює «гаряча лiнiя», на яку можназвертатися в разi виникнення проблем чи потреби консультацiй щодо виборiв – (044) 591-44-44(вартiсть дзвiнкiв згiдно з тарифами вашого оператора).

221 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.