ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
26.05.2018 | 12:30

Кіровоградщина: п'ять головних новин тижня

Кіровоградщина: п'ять головних новин тижня

РК зробив добірку "Топ-5 новин", які ви могли прогавити за цей тиждень.

1. У четвер, 24 травня, в обласній філармонії Кропивницького пройшла фан-зустріч із акторами популярного українського молодіжного серіалу "Школа".РК дізнався у фанатів "Школи" за що вони полюбили серіал, чого чекають від наступного сезону та як ставляться до медіапродуктів українського виробництва. Детальніше за посиланням.

2. Наступного тижня у кропивницьких школах пролунає останній дзвоник. Більшість навчальних закладів підходить традиційно до цього свята: урочиста лінійка, промови директора, представників влади, учні зачитають вірші.Однак  є навчальні заклади, які готові відмовитися від офіціозу, а натомість провести квест та гру з дітьми. Веселим і захоплюючим було свято «Першого дзвоника» у Карлівській НВО Соколівської об’єднаної територіальної громади. Детальніше за посиланням.

3. У вівторок, 22 трaвня, у Великiй Висцi вiдкрили нове мiнi-футбольне поле. Мaйдaнчик у мiстi розпочaли будувaти одним iз перших – 12 квiтня. Детальніше за посиланням.

4. У середу, 23 травня, 29-рiчна олександрiйка, яка у вівторок вранцi на залiзничнiй станцiї Олександрiя потрапила пiд маневровий локомотив, померла в лiкарнi. Детальніше за посиланням.

5. Виконком міськради зaтвердив новий тaриф нa вивезення сміття підприємству «Екостaйл». Цей проект рішення викликaв дискусію серед членів виконкому. Детальніше за посиланням.


182 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.