ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
24.05.2018 | 15:40

Кіровоградщина: п'ять доріг, на яких знайшли недоліки, підрядники відремонтують за власні кошти

Кіровоградщина: п'ять доріг, на яких знайшли недоліки, підрядники відремонтують за власні кошти

На Кіровоградщині перевірили 10 об'єктів на дорогах державного і місцевого значення, що відремонтували у 2017 році, недоліки виявили на 5. У всіх випадках недоліки усунули за рахунок коштів підрядників, які виконували роботи. Про це йдеться на сторінці Кіровоградської обласної ради у Фейсбук.

Усі дефекти визначили не надто серйозними. Це тріщини, лущення, викришування покриття. У Державному агентстві автомобільних доріг України забезпечили внесення змін до всіх договорів, які укладаються з цього року і в подальшому, та передбачили гарантійний термін для поточного середнього ремонту – 5 років, на капітальний ремонт – 10 років. Тобто, протягом цього часу жодну копійку платників податків не витратять на виправлення помилок приватних компаній, які виконують ремонтно-будівельні роботи.

У лютому-квітні поточного року 12 бригад здійснили перевірку на 487 об'єктах доріг державного та місцевого значення в цілому по Україні, виявили недоліків на 28% об'єктів.


215 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.