ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
27.10.2017 | 16:45

Кіровоградщина: нардеп замість води роздаватиме йодовану харчову добавку

Кіровоградщина: нардеп замість води роздаватиме йодовану харчову добавку

У приймальній народного депутата від БПП Костянтина Яриніча, замість йодованої води, видаватимуть харчову добавку «Йод-актив плюс». Про це ішлося сьогодні, 27 жовтня, під час прес-конференції народного депутата у Прес-клубі.

«Йод-актив плюс» - це унікальний препарат, який допомагає в організм потрапити йоду. Якщо ж, людина не потребує йоду, то препарат виводиться з організму. Харчова добавка ніякої шкоди не наносить тілу», - зазначив народний обранець.

Лікар-ендокринолог Валентина Прокудіна наголосила, що від йододефіциту потерпає 30 відсотків планети у тому числі і жителі України.

«Добова потреба в йоді близько 150-200 мікрограм, з харчами у наш організм потрапляє лише 50-70 мікрограм. Один з варіантів, поповнити запас йоду вживання харчової добавки «Йод-актив плюс». Через йододефіцит можуть бути проблеми з щитовидної залозою, захворювання серцево-судинної системи , репродуктивної системи тощо», - підкреслила лікар.

Координатор проекту йодизації та вітамінізації, помічник-консультант народного депутата Костянтина Яриніча Ганна Трушевич навела статистичні дані реалізації «Програми йодизації та вітамінізації жителів обласного центру».

«Завдяки першому етапу дії програми мешканці отримали понад 6 тисяч літрів йодованої води, власниками "екокарток" стали більше 3 тисяч мешканців обласного центру. Отримати харчову добавку можна буде у приймальній народного депутата і на місці оформити "екокартку"», -  зазначила Трушевич. 

І додала, що це звичний документ, у якому вказують контактний телефон, ім’я та прізвище, а також час коли людина отримала йодований препарат. Для отримання харчових добавок не потрібно довідок від лікарів.

Хоча існують протипоказання вживання йоду, на цьому наголосила Валентина Прокудіна. Не рекомендується вживати харчову добавку «Йод-актив плюс»  людям, які мають захворювання щитоподібної залози, підозра на гіперфункцію щитоподібної залози, прооперований рак щитоподібної залози тощо.

Збiр якихось даних про стан полiпшення здоров’я пiсля вживання йодованої води та харчових добавок не передбачається. 

Нагадаємо, схему використання персональних даних свого часу активно використовувала «Партiя Регiонiв» та ще низка полiтичних проектiв про це повідомляла громадська мережа "Опора" під час виборів до місцевих рад. 

632 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.