ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.10.2018 | 10:45

Кіровоградщина: на виконання обласної програми виховання дiтей та молодi – понад чотири мільйони гривень

Кіровоградщина: на виконання обласної програми виховання дiтей та молодi – понад чотири мільйони гривень

На Кiровоградщинi дiє обласна та дев'ять мiсцевих програм нацiонально-патрiотичного виховання дiтей i молодi. Про це ідеться на сайті ОДА.

"Загальний фiнансовий ресурс, передбачений на виконання обласної програми нацiонально-патрiотичного виховання дiтей та молодi на 2018-2021 роки, становить понад чотири мільйони гривень, з них три мільйони гривень – кошти обласного бюджету, близько 540 тисяч гривень – з мiсцевих бюджетiв та 150 тисяч гривень – iншi кошти. За їх рахунок в областi проводитимуть молодiжнi фестивалi, табори, вишколи та спортивнi змагання з нацiональних видiв спорту. Очiкується, що участь у заходах щороку братимуть до десяти тисяч учнiв i студентiв з усiєї областi", – зазначила заступниця начальника управлiння освiти, науки, молодi та спорту ОДА Уляна Соколенко.

Нині в областi дiють дев'ять мiсцевих програм нацiонально-патрiотичного виховання дiтей та молодi, зокрема, у Бобринецькому, Гайворонському, Голованiвському, Кiровоградському, Маловискiвському районах, Великосеверинiвськiй, Маловискiвськiй, Новоукраїнськiй об’єднаних територiальних громадах та мiстi Олександрiї. На інших територiях уже до кiнця нинішнього року мають розробити та затвердити вiдповiднi програми на перiод до 2021 року.

 

112 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.