ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
30.03.2017 | 09:30

Кіровоградщина: на розвиток пiдприємництва в обласному бюджетi передбачено 1 мiльйон гривень

Кіровоградщина: на розвиток пiдприємництва в обласному бюджетi передбачено 1 мiльйон гривень

Таку iнформацiю озвучив заступник голови облдержадмiнiстрацiї Андрiй Коломiйцев пiд час засiдання координацiйної ради з питань розвитку пiдприємництва при обласнiй державнiй адмiнiстрацiї.

Про це ідеться на сайті Кіровоградської ОДА.  Посадовець визнав, що в нинiшнiх реалiях сума є не надто великою, але висловив впевненiсть що у разi надходження вiд пiдприємцiв бiзнес-проектiв, корисних для населення областi, її буде збiльшено пiд час внесення змiн до обласного бюджету.

На початку наради Андрiй Коломiйцев коротко пiдсумував результати дiяльностi пiдприємств областi у 2016 роцi: за показниками економiчної ефективностi Кiровоградщина на 5-iй позицiї серед регiонiв України; обсяги промислового виробництва зросли на 20%; валовий обсяг продукцiї сiльського господарства збiльшився на 9,3%; у промисловостi та сiльському господарствi освоєно 4,8 мiльярди гривень капiтальних iнвестицiй (на 2 млрд. грн. бiльше нiж у 2015 роцi). Середньомiсячна зарплата у працiвникiв областi також вiдзначилася зростанням. У промисловостi в середньому збiльшилась бiльше нiж на 25%, у працiвникiв сiльськогосподарської галузi – майже на 29%.

239 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.