ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.02.2019 | 13:26

Кіровоградщина: на реалiзацiю молодiжних проектiв з обласного бюджету видiлять 50 тисяч гривень

Кіровоградщина: на реалiзацiю молодiжних проектiв з обласного бюджету видiлять 50 тисяч гривень

Пiд керiвництвом першого заступника голови облдержадмiнiстрацiї Сергiя Коваленка пройшло засiдання конкурсної комiсiї з визначення проектiв, розроблених молодiжними громадськими органiзацiями, для реалiзацiї яких надається фiнансова пiдтримка у 2019 роцi. Про це йдеться на сайті Кіроворадської ОДА.

На конкурс подали два проекти. Зокрема, iнiцiатива "Крокуємо з часом" молодiжного громадського об'єднання "Центр" передбачає проведення заходiв, спрямованих на набуття молоддю знань, навичок та iнших компетентостей поза системою освiти. За словами координатора проекту Олени Арутюнян, проект допоможе вирiшити проблему низького залучення молодi до участi в життi мiсцевих громад. Загалом планується залучити 150 осiб вiком вiд 14 до 24 рокiв не лише з Кропивницького, а й з 12 районiв та ОТГ областi.

Другий проект – "Агро-кемп з профорiєнтацiї для молодi Кiровоградщини". Він має на метi допомогти пiдростаючому поколiнню у виборi майбутньої професiї, зокрема у сiльському господарствi. Проект розроблено ГО "Молодiжний табiр "Патрiот", яка пропонує реалiзувати його на базi Шарiвського НВК, де i дiє табiр.

Комiсiя вирiшила надати молодiжним органiзацiям фiнансову пiдтримку з обласного бюджету у розмiрi 20 та 30 тисяч гривень.

122 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.