ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.10.2017 | 16:00

Кіровоградщина: на одну вакансiю роботи в середньому претендує 4 особи

Кіровоградщина: на одну вакансiю роботи в середньому  претендує  4  особи

Ситуацiя на ринку працi Кiровоградської областi характеризується постiйним попитом на фахiвцiв (7,8%), на працiвникiв сфери торгiвлi i послуг (9,4%), та на квалiфiкованих робiтникiв з iнструментом (24,7%) та на робiтникiв з обслуговування, експлуатацiї i контролювання за роботою технологiчного устаткування, складання устаткування i машин (24,9%). Про це повiдомили в обласному центрi зайнятостi.

Станом  на  01 жовтня  2017  року  в  центрах   зайнятостi  областi було зареєстровано  12,3 тис. безробiтних  громадян, з  яких 60,2% складали  жiнки, 35,6% – молодь  вiком до 35 рокiв, 41,8% - особи, якi мають додатковi гарантiї щодо сприяння у працевлаштуваннi, майже кожен другий безробiтний належав до сiльських мешканцiв.

У сiчнi-вереснi 2017 року статус безробiтного мали 35,9 тис. осiб, з нихотримали статус безробiтного безпосередньо в вереснi1,9 тис. осiб.

За сприяння служби зайнятостi у сiчнi-вереснi поточного року мiськрайонними та районними центрами зайнятостi працевлаштовано 12,6 тис. безробiтних громадян. Рiвень  працевлаштування  безробiтних  громадян становив 35,1%. Також було працевлаштовано 4,0 тис. громадян, якi перебували на облiку в центрах зайнятостi.

Брали участь у громадських та iнших роботах тимчасового характеру майже 9,1 тис. осiб. Рiвень залучення безробiтних громадян до участi у громадських роботах та iнших роботах тимчасового характеру склав 25,4%.

Проходили професiйне навчання за направленням служби зайнятостi 5,4 тис. осiб, рiвень охоплення професiйним навчанням становив 15,0%.

Станом на 01 жовтня 2017 року кiлькiсть вакансiй у базi даних центрiв зайнятостi областi становила майже 3,1 тис. од.

У  середньому  на одну  вакансiю  претендувало  4  особи: серед квалiфiкованих робiтникiв з iнструментом на одну вакансiю претендувала 1 особа, серед професiоналiв – 2 особи, серед фахiвцiв – 4 особи, серед робiтникiв з обслуговування технологiчного устаткування – 2 особи, серед технiчних службовцiв та працiвникiв торгiвлi i сфери послуг – по 8осiб, серед квалiфiкованих робiтникiв  сiльського господарства – 16 осiб.

Станом на 01 жовтня поточного року майже 8,1 тис. осiб отримували допомогу по безробiттю.

За останнiми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, рiвень безробiття населення вiком 15-70 рокiв, визначений за методологiєю Мiжнародної органiзацiї працi у Кiровоградськiй областi, зменшився з 12,3% (I пiврiччя 2016 року) до 12,2%  (I пiврiччя 2017 року) економiчно активного населення.

300 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.