ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
18.05.2017 | 09:46

Кiровоградщина: молодих науковцiв областi та аспiрантiв вiдзначено премiями i стипендiями

Кiровоградщина: молодих науковцiв областi та аспiрантiв вiдзначено премiями i стипендiями

На засiданнi обласної комiсiї з питань пiдтримки молодих науковцiв. розглянули звернення наукових установ та вищих навчальних закладiв щодо вiдзначення молодих науковцiв областi обласними премiями, а також молодих аспiрантiв та докторантiв стипендiями облдержадмiнiстрацiї i облради.

Про це iдеться на сайтi Кiровоградської ОДА.

Цього року на розгляд комiсiї подано 6 комплектiв документiв молодих науковцiв – претендентiв на обласну премiю.

У обласному бюджетi на 2017 рiк передбачено 19,2 тисячi гривень на фiнансування зазначених премiй. I премiя складає 9600 гривень (3 мiнiмальнi заробiтнi плати), II премiя - 6400 гривень (2 мiнiмальнi заробiтнi плати), III премiя - 3200 гривень (1 мiнiмальна заробiтна плата).

Члени обласної комiсiї переглянули презентацiйнi проекти усiх молодих науковцiв, якi претендували на отримання премiї. Пiсля детального обговорення методом голосування було вирiшено I премiю присудити Олександру Доренському – старшому викладачу кафедри програмування та захисту iнформацiї Центральноукраїнського нацiонального технiчного унiверситету за науковий проект з методологiї та технологiї проектування i тестування програмного забезпечення складних систем, який уже активно застосовуються на пiдприємствах областi. II премiю отримає Єлизавета Мелешко – кандидат технiчних наук, доцент цiєї ж кафедри за розробку методiв аналiзу соцiальних мереж з погляду iнформацiйної безпеки держави. III премiю присуджено Марiї Доннiк – кандидату педагогiчних наук, старшому викладачу кафедри соцiальної роботи, соцiальної педагогiки та психологiї Центральноукраїнського державного педагогiчного унiверситету iменi Володимира Винниченка, яка презентувала наукову розробку на тему соцiалiзацiї вихованцiв соцiального гуртожитку.

Члени комiсiї також переглянули презентацiйнi проекти 5 молодих аспiрантiв ВНЗ областi, якi подали документи на призначення стипендiй облдержадмiнiстрацiї та обради. При визначеннi стипендiатiв перевага також надавалася науковим розробкам, що мають практичне значення для соцiально-економiчного та культурного розвитку областi. Пiсля обговорення члени комiсiї вирiшили призначити стипендiї у розмiрi 1 тисячi гривень Богданi Бабенко – аспiранту кафедри української лiтератури Центральноукраїнського державного педагогiчного унiверситету iменi Володимира Винниченка, Галинi Гороховiй – аспiранту кафедри педагогiки та освiтнього менеджменту цього ж ВНЗ та Антону Мельнiку – аспiранту кафедри економiки та пiдприємництва Центральноукраїнського нацiонального технiчного унiверситету.

277 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.