ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.08.2018 | 14:08

Кіровоградщина: мешканцiв областi попередили про епiдсезон грипу цiєї осенi

Кіровоградщина: мешканцiв областi попередили про епiдсезон грипу цiєї осенi

За даними всесвiтньої органiзацiї охорони здоров’я у новому епiдсезонi  2018/2019 у пiвнiчнiй пiвкулi будуть циркулювати такi вiруси грипу: вiрус, подiбний А/Singapore/ INFIMH-16-0019/2016 (НЗN2); вiрус, подiбний А/Мiсhigаn/45/2015 (Н1N1) рdm09; вiрус, подiбний В/Соlогаdо/06/2017. Про це йдеться на сайті Кіровоградського обласного лабораторного центру.

З метою пiдготовки до епiдсезону з грипу та ГРВI обласний лабцентр рекомендує:

1.  Проводити вакцинацiю проти грипу на початку епiдсезону (у вереснi-жовтнi поточного року) з метою забезпечення захисту.

2.  Керiвникам органiв виконавчої влади, мiсцевого самоврядування, установ, органiзацiй та пiдприємств незалежно вiд форм власностi iнiцiювати питання щодо видiлення коштiв на закупiвлю вакцини проти грипу для осiб iз груп ризику (медичнi працiвники, вагiтнi, дiти до 5 рокiв, особи старше 65 та особи з хронiчними захворюваннями), лiкарських засобiв, дезiнфекцiйних препаратiв, дiагностичних тест-систем та засобiв iндивiдуального захисту.

3.  Проводити серед населення освiтнi заходи з залученням засобiв масової iнформацiї щодо ефективних методiв профiлактики грипу, в тому числi специфiчної, дотримання правил особистої гiгiєни, необхiдностi своєчасного звернення за медичною допомогою.

218 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.