ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.06.2018 | 15:22

Кiровоградщина: малий та середнiй бiзнес областi активно долучається до державних програм надання кредитів

Кiровоградщина: малий та середнiй бiзнес областi активно долучається до державних програм надання кредитів

Кiровоградщина є лiдером України з одержання компенсацiй вiд програм державного кредитування. Про це сьогоднi, 13 червня, пiд час прес-конференцiї повiдомив заступник директора Кiровоградського РУ ПриватБанку Олексiй Харiн.

На сьогоднi ПриватБанк є лiдером обласного кредитування, який успiшно iнвестував у малий та середнiй бiзнес понад 100 мiльйонiв гривень.

«Ми iнвестуємо у торгiвлю, агробiзнес, тваринництво, сферу послуг. Кiровоградщина – потужний аграрний регiон, де зосереджена велика кiлькiсть фермерських господарств. Саме тому бiльшiсть наших клiєнтiв – фермери. Це тi люди, якi не бояться вкладати кошти у модернiзацiю власного бiзнесу, адже оновлення – це новi можливостi та зростаюча мiць будь-якого бiзнесу. Завдяки нам фермерськi господарства не лише розширюють свою дiяльнiсть, а й змiцнюють економiку країни», – зазначив Олексiй Харiн.

Серед найуспiшнiших програм, якими користуються клiєнти Приватбанку вiдзначили програму кредитування КУБ/АгроКУБ, кредитний лiмiт «Пiдприємницький», лiмiти готiвки на поточних рахунках.

Своїми враженнями вiд спiвпрацi iз державними системами кредитування подiлась i голова фермерського господарства Наталiя Кезик, яка вже понад 15 рокiв користується програмами кредитування вiд ПриватБанку.

«Мiй перший кредит становив близько 8 тисяч гривень. На той час – то були величезнi грошi, тому рiшення про спiвпрацю з банком далось мені нелегко. Вже сьогоднi, кредитуючись на десятки мiльйонiв гривень, я розумiю, що цi кошти витрачаються не марно, а працюють на мене у буквальному розумiннi цього слова. Завдяки програмам пiдтримки малого та середнього бiзнесу я маю можливiсть працювати на своїй землi та розвивати справу свого життя», – прокоментувала Наталiя Кезик.

Серед лiдерiв програм пiдтримки – «Теплi кредити для ОСББ». Цього року такими кредитними лiнiями скористались 13 ОСББ областi на суму близько чотирьох мiльйонiв гривень. Загальнодержавна компенсацiя таких кредитiв становить до 70 % вартостi придбання матерiалiв. До такої програми компенсацiї долучилась i Кiровоградська область. На рiвнi обласної компенсацiї можна отримати до 30 % вартостi придбання матерiалiв. 

191 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.