ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.12.2018 | 12:40

Кіровоградщина: із 1 січня змiниться постачальник електроенергiї, необхідно переукласти договори

Кіровоградщина: із 1 січня змiниться постачальник електроенергiї, необхідно переукласти договори

На виконання Закону України "Про ринок електричної енергiї" із 1 сiчня 2019 року на територiї Кiровоградської областi змінять енергопостачальну компанiю. Про це повідомляє прес-служба ПрАТ "Кіровоградобленерго".

Iз перелiку послуг, якi надає підприємство, виключать постачання електричної енергiї. Компанiя надаватиме лише послугу з її розподiлу. Постачання електричної енергiї населенню із 1 сiчня здiйснюватиме ТОВ "Кiровоградська обласна енергопостачальна компанiя"

Задля уникнення непорозумiнь у розрахунках та вiдключення вiд послуги електропостачання, ПрАТ "Кiровоградобленерго" рекомендує споживачам у термiновому порядку розрахуватись із боргами за використану електричну енергiю.

З метою проведення остаточних розрахункiв за спожиту електричну енергiю, ПрАТ "Кiровоградобленерго" рекомендує споживачам зафiксувати показники своїх лiчильникiв станом на 1 сiчня та передати їх енергокомпанiї протягом 5 днiв. У разi вiдсутностi показникiв протягом зазначеного часу, визначення обсягу та вартостi спожитої електричної енергiї буде здiйснюватися розрахунковим шляхом.

425 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.