ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
18.01.2019 | 17:19

Кіровоградщина: для дітей із малою вагою немає вакцини БЦЖ-м

Кіровоградщина: для дітей із малою вагою немає вакцини БЦЖ-м

Вакцина БЦЖ-м  для дітей із вагою від 500 грамів до двох з половиною кілограмів  не поставляють в область протягом двох років поспіль. Про це розповіла начальник відділу охорони материнства і дитинства департаменту охорони здоров’я ОДА Антоніна Кодрул.

За її словами вакцини немає на Кіровоградщині, бо її не закуповує держава. Виходять із  ситуації, як можуть. Дітей, які народжуються із малою вагою, тобто  до двох з половиною кілограмів, лікують і виходжують у відділенні для недоношених і новонароджених дітей обласної дитячої лікарні. Коли немовлята набирають необхідну вагу, їх вакцинують звичайною протитуберкульозною вакциною БЦЖ.

«Вакцини БЦЖ  в  області у нас достатньо, тому  проблеми немає. Нині в області є понад 89 тисяч доз вакцини БЦЖ, це удвічі більше від потреби», – зауважила Антоніна Кодрул.

Довідково: торік відмінили два щеплення БЦЖ, які робили у сім і чотирнадцять років. У новому календарі обов’язкових профілактичних щеплень залишили єдину вакцинацію від туберкульозу, яку проводять у перші три дні народження немовляти. 

185 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.



Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.