ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.12.2018 | 14:40

Кіровоградщина: депутати затвердили зміни до обласних програм

Кіровоградщина: депутати затвердили зміни до обласних програм

Кiровоградська обласна рада пiдтримала внесення змiн до програми "Забезпечення сучасними iнформацiйно-комунiкативними системами територiальних громад Кiровоградської областi". Про це йдеться на сайті установи.

Вiдповiдно до рiшення передбачили внесення змiн до перелiку радiовеж, будiвництво яких планується у рамках реалiзацiї програми. Реалiзацiя самої ж програми вiдбуватиметься за рахунок коштiв державного бюджету, отриманих вiд Європейського Союзу, обласного бюджету, коштiв приватних партнерiв. Для досягнення поставлених цiлей будуть використовуватися доступнi виконавцям програми механiзми, зокрема, залучення фiнансових та матерiально-технiчних ресурсiв, консультацiйна пiдтримка тощо.

Також депутати обласної ради проголосували за внесення змiн до програми енергоефективностi Кiровоградської областi на 2017-2020 роки. Згiдно з рiшенням з метою забезпечення у повному обсязi вiдшкодування частини суми кредитних коштiв, залучених ОСББ, ЖБК на впровадження енергоефективних заходiв у багатоквартирних будинках планується збiльшити на 1660000 гривень обсяг коштiв, передбачений на 2018 рiк на зазначенi цiлi.

Крiм того, депутати облради внесли доповнення до комплексної програми профiлактики злочинностi у Кiровоградськiй областi на 2016-2020 роки, змiни до iнвестицiйної програми ОКВП "Днiпро-Кiровоград" на 2017-2020 роки, змiни та доповнення до програми формування позитивного мiжнародного та iнвестицiйного iмiджу Кiровоградської областi на 2017-2020 роки та доповнення до програми економiчного i соцiального розвитку Кiровоградської областi на 2018 рiк.

139 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.