ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.11.2017 | 13:30

Кiровоградщина: апеляцiйний суд визнав незаконними тарифи на квартплату

Кiровоградщина: апеляцiйний суд визнав незаконними тарифи на квартплату

Днiпропетровський апеляцiйний адмiнiстративний суд пiдтримав рiшення олександрiйського суду, який визнав незаконними рiшення олександрiйської влади про пiдвищення тарифiв на квартплату. Ухвала апеляцiйного суду вступила в силу з моменту проголошення в залi засiдань.

Про це сайту "Олександрiйські новини" повiдомив голова Кiровоградської обласної громадської органiзацiї «Спiлка шахтарiв-iнвалiдiв, потерпiлих на виробництвi, та козацтва України» Сергiй Горбачов.

Апеляцiйний суд пiдтримав позицiю Олександрiйського мiськрайонного суду про визнання незаконними та нечинними рiшень виконавчого комiтету щодо встановлення тарифiв на утримання будинкiв i прибудинкових територiй вiд 2011 та 2016 рокiв.

За словами Сергiя Горбачова, який був присутнiй на засiданнi, вiдстоювати позицiю олександрiйської влади до суду прибула цiла делегацiя. Однак, нi керуючий справами виконкому Володимир Чеботарьов, нi начальник юридичного управлiння мiської ради Юрiй Скляр, нi представники комунального пiдприємства "Житлогосп" не змогли переконати суддiв у законностi дiй виконавчого комiтету.

Визнавши попереднi тарифи на квартплату незаконними, Днiпропетровський апеляцiйний адмiнсуд своїм рiшенням поставив пiд питання i новi тарифи, прийнятi в липнi 2017 року.

Та найважливiшим наслiдком рiшення днiпропетровської Фемiди може стати питання субсидiй. Якщо тарифи на квартплату були незаконними, то i грошi з держбюджету на субсидiї, фактично, використовувалися не за призначенням. А це вже серйозне порушення.

Сергiй Горбачов також повiдомив, що пiсля перемоги в апеляцiйнiй iнстанцiї вони планують подати заяви про вчинення злочину тими посадовцями Олександрiї, якi мають вiдношення до встановлення та дiї незаконних тарифiв.

Нагадаємо, на початку серпня Олександрiйський мiськрайонний суд визнав незаконними i нечинними три рiшення виконавчого комiтету про встановлення тарифiв.

Наприкiнцi жовтня в Олександрiї також пiдвищили тарифи на централiзоване опалення.

618 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.