ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.05.2018 | 16:20

Кіровоградщина: 71 дитину планують вiдправити на вiдпочинок за рахунок мiського бюджету

Кіровоградщина: 71 дитину планують вiдправити на вiдпочинок за рахунок мiського бюджету

Влiтку в Олександрiї планують вiдправити на оздоровлення 71 дитину, яка потребує соцiальної уваги та пiдтримки. На вiдшкодування вартостi путiвок в мiському бюджетi передбачили 450 тисяч гривень. Про це йдеться на сайті "Олександрійські новини".

Вiдповiдна iнформацiя мiститься в проекті рішення виконавчого комiтету Олександрiйської мiської ради "Про пiдготовку та проведення оздоровлення та вiдпочинку дiтей влiтку 2018 року".

Лiтнiй вiдпочинок учнiв будуть забезпечувати двома основними способами: у пришкiльних таборах з денним перебуванням i в спецiалiзованих закладах оздоровлення. Вiдпочинок дiтей, якi потребують соцiальної уваги та пiдтримки, профiнансують з мiського бюджету. Майже 70 тисяч гривень планується витратити на харчування 330 дiтей пiльгових категорiй та 450 тисяч гривень - на вiдшкодування вартостi путiвок для 71 дитини.  

Органiзацiєю вiдпочинку дiтей займеться оперативний штаб з посадовцiв мiської ради. Пiдбирати та направляти дiтей на оздоровлення до закладiв оздоровлення та вiдпочинку будуть у вiдповiдностi до затверджених методичних рекомендацiй.

Право на отримання пiльгових путiвок матимуть 9 категорiй олександрiйських дiтей.

Iз повним перелiком правил та необхiдних документiв для отримання путiвки до дитячого закладу можна ознайомитися у додатках до проекту рiшення за посиланням.


156 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.



Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.