ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
06.12.2017 | 12:04

«Кiровоградгаз» знову погрожує вiдключити котельнi «Кiровоградтепло» вiд газопостачання

«Кiровоградгаз» знову погрожує вiдключити котельнi «Кiровоградтепло» вiд газопостачання

Вчора, 5 грудня, ДП «Кiровоградтепло» отримало лист ВАТ «Кiровоградгаз» з вимогою до 8 грудня 2017 року вирiшити питання щодо проведення у повному обсязi розрахункiв за спожитий природний газ та отримання номiнацiй. Про це повiдомили у «Кiровоградтепло».

 У протилежному випадку буде розпочата процедура примусового припинення (обмеження) газопостачання пiдприємства, незважаючи на те, що питання розрахункiв за газопостачання перебуває на жорсткому контролi керiвництва мiста та адмiнiстрацiї пiдприємства i йде пошук усiх можливих шляхiв погашення заборгованостi за газ.

За умови погашення багатомiльйонної дебiторської заборгованостi, ДП «Кiровоградтепло» має можливiсть у повному обсязi погасити заборгованiсть за природний газ та послуги розподiлу i транспортування газу у сумi 186,3 млн. грн., адже на даний час дебiторська заборгованiсть по пiдприємству складає понад 199 млн. грн.

Питома вага у складi заборгованостi – рiзниця в тарифах, яка не вiдшкодовувалась державою з 2013 року i на даний час складає:

Рiзниця в тарифах по населенню – 87,9 млн. грн..

Рiзниця в тарифах для бюджетних установ – 33,7 млн. грн..

Крiм того, станом на 06.12.2016 року заборгованiсть по пiльгах i субсидiях складає 17,8 млн. грн.

Заборгованiсть населення – 46,2 млн. грн..

Заборгованiсть бюджетних установ – 12 млн. грн..

Iншi споживачi – 1,4 млн. грн.

При цьому, оплата за спожитий газ здiйснюється щоденно в автоматичному режимi банкiвською установою з рахункiв пiдприємства iз спецiальним режимом використання, на якi надходить оплата споживачiв за наданi послуги теплопостачання за встановленим нормативом i одразу направляється як оплата за спожитий природний газ на рахунки газопостачальних, газотранспортуючих та газорозподiльних компанiй.

Але для вирiшення питання розрахункiв за газ у повному обсязi держава повинна погасити заборгованiсть з рiзницi в тарифах, по пiльгах та субсидiях, бюджетнi установи та населення систематично розраховуватись вiдповiдно до укладених договорiв, а пiдприємство в свою чергу з газопостачальниками для подальшого отримання номiнацiй на газ i стабiльного проходження опалювального сезону.

262 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.