ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
02.08.2014 | 13:15

Кіровоград оплакує героя-прикордонника. ФОТО. ВІДЕО

Кіровоград оплакує героя-прикордонника. ФОТО. ВІДЕО

Вже вкотре Театральна площа Кіровограда стала місцем скорботи. Сьогодні тут прощалися ще з одним героєм, загиблим за цілісність України та її звільнення від російських найманців. Молодший інспектор прикордонної служби Олег Паршутін загинув поблизу прикордонного пункту Василівка Амвросіївського району Донецької області 31 липня під час обстрілу бойовиків. 

В траурній церемонії взяли участь перші особи області, голова ОДА Олександр Петік та голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, секретар міської ради Іван Марковський та заступник міського голови Сергій Васильченко, військовий комісар області Ярослав Кучер, військові, представники органів внутрішніх справ та державної служби з надзвичайних ситуацій, пересічні кіровоградці. 

Бойовий побратим Віталій Прохутко відзначив, що Олег був людиною з великою літери, а голова обласної державної адміністрації Олександр Петік назвав його великим українцем, який заповів нам берегти та захищати Україну.  

Вічна слава герою! Щирі співчуття рідним і близьким.

Нагадаємо, що сьогодні планувалося провести в останню дорогу двох прикордонників - Олега Паршутіна та Ростислава Чорноморченка, але через об’єктивні обставини, прощання з Ростиславом перенесено. Дату і час буде повідомлено додатково. 
2618 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.